Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ez ellen a flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen a flegma bezárkózottság ellen?

Figyelt kérdés

Nemtom,miért,egyszerűen nincs kedvem kimozdulni. Inkább csak döglök egy csomót. Vannak barátaim,de külön külön,nem egy baráti társaság. Jobban preferálom,ha egyszerre csak egy emberrel beszélek. Nem bírom a nagy tömeget. Minden hétre jut néhány program,mert mindig elhívnak valahova. Aztán vagy el megyek,vagy nem ...It depends on my mood... Voltak már barátnőim,de egyik sem volt túl komoly,ahogy én sem.

Most viszont kb. minden esélyét elveszem annak,h lehessen. Mert soha nem mozdulok ki. Viszont ha már kimozdulok,minimum valami távoli országba utazom el,vagy valami fullos partyra limuzinnal vipbe.

Olyan Pató Pál Úrosan ülök otthon és kapok mindenféle megívásokat,aztán 10ből 1szer ha elmegyek. Egyszerűen ilyen vagyok.



2012. okt. 27. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyaff-nyaff, nem tudom mit csináljak jódolgomban.
2012. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Introventrált ember vagy, akárcsak én. Bár nekem sosem voltak barátaim sem.
2012. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mert soha nem mozdulok ki. Viszont ha már kimozdulok,minimum valami távoli országba utazom el,vagy valami fullos partyra limuzinnal vipbe."


Aha és bilibe lógott a kezed és felébredtél ugye?

2012. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!