Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy flegma önimádó magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy flegma önimádó magának való embernek is lehetnek érzései?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen fiút. Eléggé el van szállva magától. Akik ismernek ilyen embert,tudnátok segíteni? Tényleg ilyen,vagy ki lehet hozni belőle valamit?

2012. szept. 19. 17:33
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
embere válogatja.
2012. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ketfele okbol ilyen egy ember.vagy valamilyen lelki serulest rejteget vele,esetleg az ujabbat akarja megelozni,tehat felvett magatartas.vagy ilyennek neveltek,vagy epp nem neveltek otthon,es tenyleg ilyen lett a jelleme.ha van sok-sok idod es turelmed,az elso tipusbol kihozhato valami erzelem,ha ratalalsz a gyenge pontjara,de a masodiknal kar minden erofeszites.az ilyen maradjon maganak,mert senki se lesz boldog mellette hosszu tavon.
2012. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
embere válogatja szintén csak ezt mond mondani, de én nem hiszek ebben, mert ha egy nő bunkó, akkor az bunkó is marad,nem pedig érzéki és kedves pl mikor vele vagy.
2012. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van kiút!
2012. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

persze, h vannak érzései, nem is sokban különböznek a tieidtől...ugyanis egy emberi faj vagyunk, tehát kb. egy az érzelem készletünk...

h egészséges-e...az más kérdés

2012. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hehe,én pont ilyen vagyok!;)

De nyugi,mégsem ilyen vagyok valójában.

Ez csak egy védekezési mechanizmus a világ felé. Így könnyebb túlélni a mai kemény világban. Belőlem az váltotta ki,hogy akárkit szerettem,az nem szeretett viszont. Ezért inkább ilyen lettem. Sokkal jobb érzés így élni,hogy leszarod a világot. Van néhány ember,a barátaim,akiknek megmutatom az igazi arcomat. De alapvetően,inkább úgy élek,h csak magammal foglalkozom,és imádom önmagam. Első ránézésre elég hideg,kegyetlen és magának való embernek tűnök,de ez csak a látszat,valójában tele vagyok szeretettel,csak nem mutatom ki...Kb. 1 éve vagyok ilyen,azóta egy lánynak sikerült megtörni a jeget,ő eltalálta a gyenge pontomat,neki elárultam,h csak álca az egész,és majdnem teljesen megnyíltam neki,de idő előtt megsebzett,mert sebezhetőnek hagytam magam. Nem volt egy jó élmény,azóta még hidegebb lettem az emberekkel...:/

2012. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetnek...ez többnyire csal álca
2012. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy. Nem akarok nagyon bölcselkedni, hiszen ennyi idősen senki sem veszi komolyan, amit mondog ilyen téren, hiszen "nem lehet annyi tapasztalatom".

1) Én hamar rájöttem arra, hogy a kapcsolatok legalapvetőbb eleme a tisztelet. A szakítások és a válások nagy része azért van, mert vagy félreismerik egymást az emberek, tehát az elején még másoknak mutatták magukat, mint amilyenek, vagy azért, mert a másik azt képzelte, hogy a nagy szerelemmel majd megváltoztatja a másikat. Szerintem lehet annyira tisztelni egy embert mind barátilag, mind emberileg, mind a szerelemben, hogy elfogadom azt, aki. Ha nem tudok vele élni, akkor nem és kész. Nem kell emiatt egy rossz kapcsolatot is erőltetni. SOHA ne akarj megváltoztatni senkit, mert nem fog menni. Az emberek nem változnak. 5 éves korunkra kialakulnak az alapvető tulajdonságaink, később még jön hozzá néhány, de ezen az emberek legnagyobb része nem képes, vagy nem akar változtatni.

2) Sok ember, akiről azt képzeljük, hogy "gonosz", valójában csak magányos és rossz a modora.

2012. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez csak felszines viselkedes, legbelul mindenkinek vannak erzesei meg gyenge pontjai.
2012. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nyee válasza:
Én is ismerek egy ilyen fiút, szintén el van szállva magától elég rendesen, de meg lehet törni:) Nem kis munkámba telt mire megtört előttem, de sikerült:) Kb 1 év alatt jött össze, mire ráébresztettem hogy van nála jobb is, és kisebb nagyobb lelki fájdalmat tudtam neki okozni, és feltárta az érzéseit. :)
2012. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!