Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon flegma nagyon flegma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon flegma nagyon flegma, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon flegma. Annyira leszarja az embereket,hogy az már fáj. Senki sem érdekli,mindig csak magával van elfoglalva,hogy most Balatonra utazik,most Szegedre,most Pécsre,aztán meg külföldre...stb. A suli nem érdekli. Egy egyetemre járunk,de sose jár be. Folyton utazgat,és nagyon ritkán elérhető. Nem mondom,egész jól megy neki,de az is csak ,mert csal,ügyesen csinálja. De egyszerűen megfoghatatlan. Nem értem,hogy engedheti meg magának valaki,hogy mindenkit ilyen magasról leszarjon. Mégis hogy képzeli? Arra jöttem rá,hogy szeretem. Az szinte kizárt,hogy össze tudnék vele jönni,erre már ne mis gondolok. Hanem arra lennék kíváncsi,hogy hogyan tudnám megmenteni,hogy ne legyen ilyen öntörvényű? Segítség! Valaki már találkozott ilyen emberrel.

2012. aug. 13. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele. előbb-utóbb majd ráfarag. szard le te is!
2012. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
itt a bizonyíték ribikéim, hogy a csajok a bunkó pasikat szeretik. sziasztok
2012. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki flegma, az azért van, mert így érzi jól magát.

Hagyd békén, mert úgysem tudod megváltoztatni.

2012. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jóóó magasról, nem kell foglalkozni az ilyen önző sfejekkel. Majd kap pár pofon az élettől, az helyrerakja.
2012. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
uffff......és télleg szereted? ezen a kérdésen gondolkozz el..ha ennyire beképzelt nem lessz jó barát. :/ és folyton utazás miatt nem is tudnátok annyit találkozni (kivéve ha elvisz téged is) de ha ugydöntesz h szereted,valahogy vezesd rá,célozgass rá,az is lehet h viszonozza. ha leszarja ne foglalkozz vele.... az ilyen pasikra nem éri meg időt pazarolni
2012. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló<--ott a pont :D pedig én is lány vagyok

de mit szeretsz benne, ha ilyen? o.O

2012. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla,ezt nem kehet megmagyarázni!

Az ember nem döntheti el,kibe szeret bele...

2012. aug. 13. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Beleszerettél, mert toronymagasról szarik mindenre, és megváltoztatnád, hogy olyan legyen, mint a többi, akik meg érdektelenek. Ennek mi értelme? Szeresd így, vagy keress egy normálist.
2012. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!