Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta már ezt fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már ezt fiúk?

Figyelt kérdés

Ha egy lány például facebookon, chaten először elutasít, flegmázik vagy bunkózik, az nem jelent feltétlenül elutasítást, hanem csak tesztel, hogy mennyire vagy alfa és azt várja el, hogy küzdjél érte.

Én egy csajnál így kezdtem, elég durván visszaszólt meg elutasított, azt hittem most fog letiltani aztán addig dumálgattunk míg végül egész jól elvoltunk, végül meg jámbor kiscicát csináltam belőle és végül szexchateltünk meg kaptam tőleg meztelen képeket is. ^^



2012. jún. 24. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
fuu..basszus..ez aztán az eredmény :D am én még nem tapasztltam ilyet.
2012. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nyereményed egy mindenkinek bepucsítós csaj!Micsoda eredmény!!!
2012. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy művész vagy haver... csak az a baj,hogy a csaj meg egy k*rva :D
2012. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kemény vagy! Akkora alfa vagy, hogy rávettél egy 50es bajszos bácsit, hogy küldjön egy meztelen lányról képet, és hogy irkáljatok egymásnak perverz dolgokat.


Ha lány lennék, ettől most átázna a bugyim is!

2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ja csak a szépeknél vettem észre, a fullosoknál, a csúnyák meg szinte még maguktól tapadnak rám, meg benyalják magukat, aztán alig győzöm levakarni szegényeket, de hát ha nem az eseteim, nem hitegetem őket, inkább törlöm. JÁrtam már úgy, hogy ronda, kövér lány zaklatott szabályosan msn-en. Ott már csak a végleges törlés segített.


De bezzeg a szép lányokért mennyit kell küzdeni egy átlagos srácnak!

2012. jún. 24. 19:40
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 19:39


Biztos forrsából tudom, hogy élő a csaj és bizony nem is egyet kaptam, az adatlapján is rengeteg, csak ott persze nem meztelenkedik azért.

Azóta azt is megtudtam, hogy sok fiú kocsikáztatja és közben cumizik a fuvarért...

Na meg pár ruhát veszel neki és a tiéd egy éjszakára. :D


Tök jó nem? :D

2012. jún. 24. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha alfa vagy, nem küzdesz egy nőért. És egy nő sem tudja megingatni a lelki világodat, legyen bármilyen flegma vagy bunkó veled.
2012. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondolom a bunkó, flegma stílussal meg kiszűri a nyomikat, akik félnek tőle, azokkal úgysem akarna szexelni, még ha fizetne sem. :D
2012. jún. 24. 19:48
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 19:43


Persze, én nem is erőltettem meg magam, csak az eljén kellett áttörnöm a pajzsát, aztán folyton ő keresett. :D

2012. jún. 24. 19:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem "küzdenék" egy ilyenért. Amúgy a pénzemnek is van hasznosabb helye, mint hogy egy olyan lánynak vegyek ruhát egy éjszakáért, akit az nem .... meg, aki nem akarja.
2012. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!