Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta már ezt fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már ezt fiúk?

Figyelt kérdés

Ha egy lány például facebookon, chaten először elutasít, flegmázik vagy bunkózik, az nem jelent feltétlenül elutasítást, hanem csak tesztel, hogy mennyire vagy alfa és azt várja el, hogy küzdjél érte.

Én egy csajnál így kezdtem, elég durván visszaszólt meg elutasított, azt hittem most fog letiltani aztán addig dumálgattunk míg végül egész jól elvoltunk, végül meg jámbor kiscicát csináltam belőle és végül szexchateltünk meg kaptam tőleg meztelen képeket is. ^^



2012. jún. 24. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én nem...nálam most a legutobb rákantitott a chat nem elérhető gombra,szal igy nem láthatom mikor van fent..élőben pedig elbeszélgetünk meg nagyon kedves.....
2012. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Achievement unlocked: Facebook Tough Guy.
2012. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz a chatszexre... :DD

Ha neked ennyi elég, és még dicsekszel is vele, gondolom még szűz vagy. Vajon miért?:))

2012. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 20:07


Nem vagyok szűz, de online könnyebb átvinni élőbe szexbe, meg kényelmesebb is, minek szólítgatni az utcán, buszon lányokat, amikor neten is elérhetőek a f@szbukon bármikor?

2012. jún. 24. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem hülyesség!a facebookon nem tudod ugy kialakitanni,egyszerűen amiket ír az ember a másiknak egyszerűen SZEMÉLYTELEN!én eddig 2 csajjal jöttem össze facen és egyik sem tartott sokáig..:D
2012. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!