Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin szex?! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin szex?! Szerintetek gáz vagy nem? Fiúk és lányok véleményét is várom!

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.. f/26
2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEm gáz, csak leminősiti a lányt és ha könnyen kapható valaki nem biztos hogy későbbikre is fog kelleni valamire még
2012. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valakin rögtön lehet érezni, hogy egymásnak teremtették... persze várni mindig jobb.
2012. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem gáz ha olyan a pillanat miért húzza be az ember a féket... Ha hosszútávút akar mindkét fél úgy is lesz belőle kapcsolat ha 1. randin szexelnek meg úgy is ha a 10-en. Ha nem meg legalább hamar kiderül. 22/F
2012. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
hát ez szerintem nem ilyen egyszerű kérdés, szituáció függő is sokban... párommal úgy ismerkedtünk meg, hogy tök részegen rám vetette magát... Jah ő a lány ezt leszögezném:P tehát még csak randiról sem volt szó... 8 éve vagyunk együtt, és van 2 szép kisfiunk:P
2012. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az,hogy 1000 ből 1 esetben létezik e hogy sokáig együtt maradnak.


Szóval szerintem maradjunk annyiban,hogy az egy negatív dolog vagyis GÁZ.

2012. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gáz.
2012. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát.

Azok akik azt írták hogy gáz , azoknak volt már olyan randijuk mikor mindketten megkívánták egymást, és a lány nem

tudott nemet mondani,mert ő is nagyon akarta ?

Szerintem ilyen helyzetben nem gáz, persze korfüggő...

2012. jún. 23. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudni kell nemet mondani!! Látsz az út mellett egy nyitva hagyott ferrárit, kulcs benne, jár a motor, akkor te beleülsz és mész vele 1-2 kört???


Aelyik fél az első randin lefekszik a másikkal, az mással a következő randin is meg fogja tenni, szóval kizárt hogy mély érzelmek vezéreljék úgy hogy még csak nem is ismeri elég jól a másik felet.

2012. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!