Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti hogyan képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan képzelitek el a tökéletes első randit (és hányadik után jöhet a szex)?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy sráctól az első randin? és első randi után elvárjátok a csókot , vagy az túl nyomulós, vagy még szex is belefér az elő randi után, ha úgy alakul? ez nagyon fontos lenne.

2012. jún. 16. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok. :D
2012. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

ez nagyon sok mindentől függ... hogy mennyi ideje ismerem már, mennyire vonzódok hozzá... szerintem kell egy kis idő, mire egymásra hangolódunk, így tök helyzetfüggő, hogy gyors e az első randin a csók... no meg mi számít randinak? szal szerintem így erre nem lehet válaszolni.


szex semmiképp nem fér bele, szex akkor lesz, ha összejövünk és már együtt vagyunk egy ideje. randin semmiképp.

2012. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hülye kérdés. Egy pár ha együtt van akkor már nincs olyan hogy randi, hanem akkor már találkozik a párjával, és az nem randi. Randik a kezdeti ismerkedős időszakban vannak.


Első randin a csók a legeslegnagyobb baromság, mivel nem is biztos hogy bejöttök egymásnak. Minek fejjel menni a falnak, csak azért hogy elmondhasd magadról hogy első randin smároltál?!


Minek lesmárolni valakit akiről tudod hogy 90%ban nem fogod látni még 1x?!

2012. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan helyre megyünk ahol kellemesen el lehet beszélgetni + hülyéskedni, tehát pl. semmikép se mozi vagy ilyesmi, én első randin étterembe se szívesen mennék, ugyanis én olyankor eléggé zavarban szoktam lenni és bénázok még az evés közben is. a csók meg a szex az attól függ, mennyire ismerem, ha mondjuk barátok vagyunk és úgy beszéljük meg, hogy ez egy randi lesz amiből lehetne egy kapcsolat akkor szerintem a csók belefér
2012. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a nem beszélsz és ő kérdez rólad akkor mindent elbasztál a csicskaságoddal..kérdezgesdd folyamatosan hagy beszélje ki magát kérdezd meg bejösz e neki és ha igen mehet a csók ha vad kicsit akkor a szex is belefér 16/L
2012. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

00:06


szex első randin 16 évesen. Örülj hogy nem vagy az én lányom!

2012. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
azt írtam ha vad.. nem magamat írtam körbe..-.-"
2012. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!