Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi hárítja a flegmaságomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hárítja a flegmaságomat? Hogyan lehetnék randi képesebb? 19/L

Figyelt kérdés

Eredendően flegma és bunkó vagyok. Az elmúlt 3 hónapban elég sokat változtam. Megtanultam vissza fogni magam, de még így is csak azt kapom, hogy negatív, flegma és bunkó vagyok.

Vannak fiúk akiknek bejön, de a legtöbbnek nem.

Na meg én sem érzem túl jól magam, amikor a srác próbál csipkelődni, én meg a sárga földig oltom 1 mondatommal.


Mellettem csak a tuskó, bunkó, határozott srácok tudnak ugyan olyan férfiasak maradni. A normális fiúk meg inkább csak vergődnek a nyálukba és próbálják a maradék önbizalmukat menteni avval, hogy inkább leszállnak rólam.


A lényeg, hogy megszeretnék tanulni úgy viselkedni, hogy ne okozzon problémát ismerkedni. De nem tudom ennek fortéijait.



2012. júl. 1. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak gondolkodj, mielőtt mondasz valamit. Szerintem ennyi. Egyébként nem baj az ilyesmi, csak nem feltétlenül jó, ha megsértesz másokat feleslegesen.
2012. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pszichiáter

Viselkedési zavaraid vannak.

Velem egyszer bunkóznál, röppenne a lángos

2012. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az nem elég ha gondolkodsz. gondolkodj másképp mint eddig. képzeld el h neked hogy esne az amit te mondani akarsz másnak
2012. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3: Szerintem, ha őt oltanák, egyszerűen visszaszólna, és a dolog le van tudva.
2012. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát lehet. nagyon hosszú út áll előtte az biztos.
2012. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor dugtak meg utoljára úgy rendesen? :D
2012. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a tuskóság, bunkóság nem tartozik bele a Férfiasság fogalmába...


Volt már randim hasonló lánnyal, mint Te és egy pár beszólás után kissé kioktattam, melynek hatására könnyes szemmel pislogott, majd mondtam neki, hogy biztos fáradt és menjen haza. Azóta tudja hol a helye!

2012. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez pusztán intelligencia kérdése. Olyan párt fogsz magadnak találni, amilyen Te magad vagy. Ha úgy szeretnéd leélni az életed, hogy folyton parasztkodik veled valaki, hát rajta. Csak azt fogod visszakapni az élettől, amit adsz...

(Gondoltam, motivállak...) :)

2012. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fortély. Ellipszilonnal.
2012. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én fiúként tolom ugyanazt,engem sem kedvelnek annyira ezért...;D 17/f
2012. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!