Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi hárítja a flegmaságomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hárítja a flegmaságomat? Hogyan lehetnék randi képesebb? 19/L

Figyelt kérdés

Eredendően flegma és bunkó vagyok. Az elmúlt 3 hónapban elég sokat változtam. Megtanultam vissza fogni magam, de még így is csak azt kapom, hogy negatív, flegma és bunkó vagyok.

Vannak fiúk akiknek bejön, de a legtöbbnek nem.

Na meg én sem érzem túl jól magam, amikor a srác próbál csipkelődni, én meg a sárga földig oltom 1 mondatommal.


Mellettem csak a tuskó, bunkó, határozott srácok tudnak ugyan olyan férfiasak maradni. A normális fiúk meg inkább csak vergődnek a nyálukba és próbálják a maradék önbizalmukat menteni avval, hogy inkább leszállnak rólam.


A lényeg, hogy megszeretnék tanulni úgy viselkedni, hogy ne okozzon problémát ismerkedni. De nem tudom ennek fortéijait.



2012. júl. 1. 15:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ok. Akkor a kérdésre válaszoljatok, ha megvolt a személyes vélemény kinyilvánítás.


Az is intelligencia szintről árulkodik, hogy a 10 kommentből kb 2 volt használható -de azoknak köszönöm-, ami a kérdésre válaszolt.

2012. júl. 1. 18:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát megtanítani nem az internetes válaszok fognak drágám,hanem annak kéne hogy a többség otthagy a francba.Mondjuk azt már érzed hogy változnod kéne.Ahhoz hogy a viselkedésedet és szociális magatartásodat,ami 19év alatt alakult ki (feltehetően a nevelésed is kiváló volt) megváltoztasd ahhoz szerintem életmódváltozásra van szükség.Gondolom lányként nem biztos hogy annyi olyan dolgot csináltál amihez kell egy kis alázat,mert az például jó az ilyen viselkedés ellen (csapatsportok,valami nehéz feladat,stb).

Ami még segíthet hogy néha kijelölsz egy beszélgetést,hogy most pl. nem bunkózok egyáltalán.Nekem mondjuk ez nem mindig szokott sikerülni,de azért ezeken a módokon elértem már javulást.A te intelligenciádról pedig az árulkodik hogy még akkor sem vagy képes visszafogni magad amikor randin vagy (mondjuk egy vonzó fiúval),na meg persze a kiváló helyesírásod is.Arról ne is beszéljünk hogy ide írtad ki ezt a kérdést.

(Ez a válasz hasznosabb volt?)

2012. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom kikkel ismerkedsz, de ha velem így beszélnél 1. magasabb fokozatra kapcsolnék, hogy ha te is én is ...2. azért ugye a hős férfiak se annyira hősök, ha rögtön felvesznek mindent 3. azért kicsit visszafoghatnád magad... ne nagyon, de amiről úgy gondolod, hogy az már túlzás, azt inkább hagyd ki 4. igazából mindegy is hogy miket beszélsz a lényeg a randi végére embereld meg magad, mert úgyis azt jegyzi meg az egészből. Én is azt jegyzem meg legjobban nem mellékesen.

22F

2012. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sose randizok. Mivel már előtte befuccsol az egész.

Nem oltok mindig mindenkit a nap 24 órájában. Csak avval történik ez meg, aki előtte beszól nekem. De valamiért új módi, hogy a fiúk úgy akarják felszedni a lányokat, hogy "jól megmondják nekik a tutit". Nekem aztán lehet mondani, választ is kapnak rá.

Intelligencia.. Szar a helyesírásom, biztos ezért ilyen a viselkedésem. Most, hogy mondod... Teljesen összefügg!!!


Az is intelligencia függő, hogy amíg te úgy válaszoltál, mintha a seggedből rángattál volna elő, addig az utolsó válaszoló ember módjára képes volt kommunikálni velem.


Mind 2 komment hasznos volt a maga módján.


Miért itt kérdezem meg? Mert naiv vagyok. Magamból indulok ki, mindig azt hiszem, hogy az emberek segítőkészek, és itt megkérdezhetem azt is, amit pl. mástól nem merek, vagy épp nem tudok.

Abból indulok ki, hogy ez Magyarország olvasztótégelye, biztos vannak nagyon bölcs emberek, akik tudják a választ, akik tudnak segíteni. Ráadásul lehet, hogy az a bölcs valaki egy 15 éves fiú, vagy egy 50 éves nő. Akikkel a "való életben" sose beszélgetnék egyes témákról. Itt mégis tőlük kapom meg a választ.

2012. júl. 2. 12:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy fiúként én is tapasztalom hogy mostanában kapósak a lányok a piszkálódásra,mondjuk nem értem pontosan miért...egyébként bocs a hangnemért,de most ehhez volt kedvem.
2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!