Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó ötleteket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó ötleteket tudtok nekem adni? (sürgős)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg (2-3 hete). Nekem nagyon tetszik és azt mondta én is neki. Csak az a bajom, hogy hétfőn találkozok vele és nem tudom hova vigyem el. Úgy gondoltam sétálunk egyet a városban, meghívom egy fagyira, de aztán el akar jönni hozzám. Mit lehet itthon csinálni ? Beszélgetés oké, még valami ötlet ?

2012. jún. 30. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Filmet nézni pl.
2012. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
sex
2012. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Beszélgetni, filmezni, kockulni, dugni.

Találd fel magad.

2012. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem esett le a tantusz? El akar menni hozzád!
2012. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Shaddark ***** válasza:

Jah, de ne valami unalmasat vagy horrort... ám. Vígjáték, showder klub, ilyesmit hogy sokat nevesen és az rögzüljön benne hogy jól érezte magát veled, vidám volt jó kedvvel ment el tőled.

Meg beszélgess sokat, ha mást is akar úgyis kiderül majd :)

2012. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

tényleg a szex a legjobb időtöltés

azt mindenki szereti, közel hozza az embereket, felszabadítja a gátlásokat


én nem ismerek olyan lányt, aki 2-3 heti ismeretség után ne akart volna szexelni, elvégre ezért van veled és te is vele


tusoljatok együtt, masszírozd meg, verd be neki, aztán rendeljetek egy pizzát

nincs itt min parázni

2012. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Süssél valami sütit előtte, hogy édes illatok legyenek a lakásban!
2012. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
kösz bíztam bennetek :) sajnos film nézés nem mert nem ér rá olyan sokáig csak másfél órát, és ebbe beletartozik a séta is. Szex nem épp a legjobb ötlet mert még szűz és nem hiszem, hogy olyannal akarja akit csak 2 hete ismer.
2012. júl. 1. 00:31
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne filmezzetek..én lány vagyok, de sosem szerettem az elején filmet nézni a pasikkal, mert volt, hogy nem tartottam ugyanazt viccesnek/jónak (persze nem tudhatták, nem ismertek még annyira), mint ők és kényelmetlen volt úgy tennem, mintha vicces lenne. : D

Szerintem csak mutasd meg, hogy hol élsz, mutass neki pár izgalmas képet, tárgyat, meséld el a sztorijukat, igyatok meg egy teát és dumáljatok.

2012. júl. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Csak van egy nagy baj velem. Nem beszélek valami sokat és ha esetleg mégis nagyon beszélgetni van kedvem, nem jut eszembe semmi amiről lehetne beszélgetni. Semmi téma és ez olyan kínos amikor csak ülünk és hallgatunk, vagy amikor csak a lány beszél.
2012. júl. 1. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!