Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó ötleteket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó ötleteket tudtok nekem adni? (sürgős)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg (2-3 hete). Nekem nagyon tetszik és azt mondta én is neki. Csak az a bajom, hogy hétfőn találkozok vele és nem tudom hova vigyem el. Úgy gondoltam sétálunk egyet a városban, meghívom egy fagyira, de aztán el akar jönni hozzám. Mit lehet itthon csinálni ? Beszélgetés oké, még valami ötlet ?

2012. jún. 30. 23:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az már gáz ha nem vagy beszédes. Hívj tolmácsot és mutogasd el neki amit mondani akarsz. Vagy vedd fel magnóra XD amit mondani akarsz és játszd le a csaj előtt.
2012. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi megint csak bíztam a válaszban :) ennyi hülyeséget... Úgy látom itt már nem lesz semmi válasz, majd megoldom valahogy.
2012. júl. 1. 18:46
 13/22 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit! Részemről a megtiszteltetés hogy segíteni tudtam :) Az mit jelent hogy ennyi hülyeséget? Írt valaki hülyeséget előttem?
2012. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy te nem találod hülyeségnek, de igen írt. Legalábbis az én szemem ezt a hülyeség zónába sorolta be :D
2012. júl. 1. 20:50
 15/22 anonim ***** válasza:
Én amit olvastam a kommentem előtt, nem hülyeségek. Tedd a szájába a pélót és nem kell baszéd.
2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

9/15-ös vagyok.

Akkor robbantsatok rá egy jointra! : D Utána menni fog a gondolatcsere.

2012. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Egyre jobbak :D
2012. júl. 6. 20:18
 18/22 anonim ***** válasza:
: DDDDD Hahaha, honnan tudod, ha nem próbáltad? : D A marihuána közelebb hozza az embereket! : D
2012. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen a börtönben :D kösz azt kihagynám egyenlőre :) Engem a mozi fog vele közelebb hozni ;)
2012. júl. 7. 20:11
 20/22 Shaddark ***** válasza:

A xsajokhoz nem kell beszédesnek lenni, témaindító 1-2 mondat után beszélnek azok, inkább a leállítással szokott gond lenni :)

Keress közös témát ami mindkettőtöket érdekel így neked is érdekes lesz a beszélgetés.

Ha nincs ilyen keress másik lányt...

2012. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!