Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Elmúltam 20, azt mondják helyes fiú vagyok jóképű bla bla...De mégis mindig megszívom. Mert túlságosan naív és jóhiszemű vagyok. Ha valaki bajban van, segítek, odafigyelek az emberekre. Megbízom az emberekben. És itt követtem el sokszor hibát, mert visszaéltek vele. Volt barátnőm sosem bízott meg bennem, mindig azt hitte, h megcsalom, pedig én sosem tettem ilyet, pusztán csak szabad térre volt néha szükségem, és ezt nem értette meg, így végül ő csalt meg engem. Már egy éve volt, azóta nem volt barátnőm...De sokszor jön ez a duma, h én milyen különlege vagyok, meg h engem mindenki szeret, meg túl jó vagyok, és a mai világban mindenki csak saját magával törődik. De én akkor sem akarok változtatni az elveimen, így viszont sose lesz normális kapcsolatom, mert amilyen én vagyok, az úgy látom nem jön be...
2012. nov. 16. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit,légy önmagad,mert ha csak azért csinálsz valamit,hogy barátnőd legyen az rosszabb hisz az nem te vagy. :)
2012. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A korodbeli lányoknak még nem az általad felsorolt erényekre van szükségük egy fiúban, de ettől függetlenül ne változz meg, mert vannak olyan lányok is, akik pont ilyet keresnek, mint te, csak várd ki a te időd! Fiatal vagy még, nem késtél le semmiről sem.
2012. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig én csak annyit tettem, h ugyan nem változtattam semmiben az elveimen, csak igyekszem minél kisebb feltűnéssel csinálni a jót...Egy kicsit olyan rossznak, negatívnak állítom be magam, de ez csak a látszat, belül továbbra is ugyanaz maradtam. De igazából ennek sincs semmi értelme.
2012. nov. 16. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi vagyok, sokszor elterveztem, hogy na most én leszek a legnagyobb rossz fiú a világon, de nekem ez nem megy, azt észrevettem, hogy ha játszom a "rossz fiút" meg a flegmát, akkor érdeklődőbbek a lányok, de nem tudok hű maradni a szerephez, lehet te is így vagy, nem nekünk való ez a világ :D
2012. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest nekem egész jól megy, én olyan február környéke óta vagyok rosszfiú és flegma, lassan már eggyé vállok a szereppel. Na jó , nem, mert valójában ugyanolyan naív jólélek maradtam, mint voltam, csak most legalább nem élnek ezzel vissza, mert nem tudják, kivéve azt a pár embert akik jobban ismernek, vagy akkor is ismertek...
2012. nov. 16. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok,csak lányban,és pár évvel idősebb.Van párom,de ő sem érzem,hogy jobban becsülne azért,amilyen vagyok.Néha túl jólelkűnek érzem magam.A legtöbb ember csak kihasznál és érdekből van mellettem,a szerelemben a másiknak a maximumot nyújtom,és mégsem jó.Mintha valami nem e világra való,született vesztes volnék.Próbáltam keménynek mutatkozni,de képtelen vagyok rá.Most megint próbálok erősnek mutatkozni,de mindig előbukkan a valódi énem,és a végén mindig ráb..szok.Szóval átérzem a problémádat.

Egy tanács:ne változz meg mások kedvéért,és add mindig önmagad!Akkor is,ha ezt a világ nem értékeli.Vannak jó emberek,akiket nagyon nehéz megtalálni,de az éltessen,hogy legalább léteznek,és az esély ott van...

2012. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!