Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önmagam legyek, vagy fogjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagam legyek, vagy fogjam vissza magam? :$ (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy srác, akivel nagyon bírjuk egymást, pár évvel idősebb nálam, és ma elhívott randizni. Kb 4 éve ismerem már, egy időbe egy társaságba jártunk, de azóta sok minden megváltozott, hosszú idő kiesett, és most találtunk egymásra megint. A lényeg hogy ma találkozok vele, és nagyon izgulok, hogy esetleg nem fog tetszeni neki "az új énem" mert sokat változtam ezalatt a 3 év alatt amig nem nagyon beszéltünk. Mit tegyek, hogy viselkedjek vele szemben, visszafogottabban, legyek csendes, finom nőies, vagy egy az egyben adjam ki magam, és legyek olyan amilyen valójában is vagyok? Nagyon megkedveltem a srácot, komolyabban is el tudnám vele képzelni a dolgokat:$

Szóval szerintetek hogy viselkedjek? Nem szeretném elszúrni a dolgokat, ő fontos nekem...:$


18/L


2014. febr. 22. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Légy Önmagad.
2014. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
először is, ha azt akarod, hogy komolyan vegyen, ne használd ezt ":$" a hangulatjelet
2014. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél tojásos hagymás szenyát tali elött. Az tuti siker.
2014. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, hiszen nincs mit rejtegetned. Ha tényleg komolyabbra fordulna a dolog akkor úgyis kiismer milyen vagy tehát jobb, ha nem akkor okozol neki csalódást.
2014. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönni fognak majd a rosszakaró, meg a fikázó kommentek, de normális választ várnék. A negativitást tartsátok meg magatoknak. (:
2014. febr. 22. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy az Oasis nevű együttest idézzem:

You need to be yourself, you cant be no one else.

2014. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akik komolyan vettek, és képesek voltak korrekt választ adni, azoknak nagyon szépen köszönöm! :)
2014. febr. 22. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, ha megjátszod magad, utána pofára fogsz esni ő meg csalódni fog.


Inkább ne jöjjön be a valódi éned, mint hogy egy hazugságba szeressen bele. És ez fordítva is igaz, neked se lenne jó, ha a srác megjátszaná magát. (:

2014. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Játszani csak egy darabig tudsz, aztán előjön a valódi éned. Ha az nem tetszik neki, akkor szakítani fogsz, de akkor te már sokkal jobban kötődsz hozzá, mint most, így nagyobbat is sérülsz. Jobb, ha az elején derül ki, ha nem illetek egymáshoz.
2014. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!