Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önmagam legyek végre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagam legyek végre vagy jatsszak szerepet csak hogy szép kép legyen rolam?

Figyelt kérdés
2xxx éves vok. Régebben megtetteem mi dent ami kolesett. Es remekul ereztem magam a bőrömben. Persze vidéki élet muatt beszólogattak. Most ott tartok hogy nem csinalok semmit,nem szol be senki, de kva szarul vok és nincsenek élményeim,amikre majd visszaemlekezhetnek. Mit tegyek?
2014. jan. 10. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mindig önmagad légy...
2014. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
önmagad legyél ember ez nem kérdés
2014. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha más képet mutatsz magadról, akkor csakis álszent emberek lesznek majd a barátaid. Szerintem ez elég reálisan hangzik.

Senki nem akar magának olyan barátokat akikben nem lehet megbízni..

Legyél önmagad, legyél nyitott és érdeklődő! :)

2014. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a mindent alatt szexualis dolgokat értettem. Tehat flortolgettem rendesen csok a discoban stb...de itt ha mar 1 honap alatt 2 pasival csokolozol,kvanak mondanak. Szarjak rá?
2014. jan. 10. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
csak ribiként tudsz önmagad lenni? szánalmas
2014. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki ugy onmaga ahogy.
2014. jan. 10. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:
veled sincs minden rendben...
2014. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, hogy milyen élmények azok, amikre valóban szívesen visszaemlékeznél. És azokat csináld meg.

De legyél egy kicsit kreatívabb :)

2014. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!