Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz az, ha közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz az, ha közel a 30 hoz, a sok lányok miatt való csalódástól űzve, magányosan, minden 2. nap alkoholba ölöm magamat?

Figyelt kérdés
Hiába a sok diploma, a rendes munkahely, önbizalom hiányos vagyok, egyetlen lány sem akar velem járni, 21 már ki is kosarazott az elmúlt néhány évben. Mit tegyek, hogy ez változzon (nagyon kicsike városban lakok, semmi sincs itt)?
2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves DRága Kérdező...tegnap egy ehhez kapcsolódó kérdést tettem fel :) Jó olvasgatást! A véleményemet tükrözi! :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ennyire beszámozni a lányokat, mert szerintem 1-3 kategória a lányoknál nincs is (mindegyik lányban van valami szép, vagy legalábbis én meglátom). Viszont én külsőre abszolút 0 vagyok, sőt ha azt mondjuk, hogy a 0 a tökéletes semleges, akkor már inkább -10-es vagyok, azaz undort váltok ki minden lányból.
2014. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, dobj már egy képet, esküszöm nem tudom elhinni, hogy mi ez a negatív hozzáállás
2014. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

mert szerintem 1-3 kategória a lányoknál nincs is


Láttad Charlize Theron-t A rém-ben?

2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Képet nem küldök, a negatív hozzáállás pedig amiatt van, hogy eddig már többszáz lánynál próbálkoztam és mind szerint egyöntetűen rettenetesen ocsmány vagyok, annyira, hogy még egy minimálisnyi pozitív visszajelzést sem kaptam még egy lánytól sem!
2014. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves #15-ös!

Lehet, hogy a kérdező nem a te önsajnálatodra kíváncsi... Először is változtatnod kéne a hozzáállásodon (bizony, nem tudjuk elégszer mondani), majd a külsődön, ha ennyire nem tetszel magadnak. Nincs olyan külső, amin ne lehetne javítani. (Keress fel szakembert, ha másképp nem megy)


Kedves Kérdező!

Ha "néha" iszol, az önmagában nem lenne baj, csak arra vigyázz, hogy ne csússz bele az alkoholizmusba. Ja, és neked sem ártana egy kis önbizalom-növelés. :)

Továbbá járj el szórakozni, ha nem a saját városodba akkor másikba, ismerkedj, a barátaid mutassanak be egy-egy szép lánynak és majdcsak lesz valami. Kitartás, ne add fel! :D

2014. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nincs barát, egy-két iszákos haver van csak.
2014. febr. 22. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!