Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz az, ha közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz az, ha közel a 30 hoz, a sok lányok miatt való csalódástól űzve, magányosan, minden 2. nap alkoholba ölöm magamat?

Figyelt kérdés
Hiába a sok diploma, a rendes munkahely, önbizalom hiányos vagyok, egyetlen lány sem akar velem járni, 21 már ki is kosarazott az elmúlt néhány évben. Mit tegyek, hogy ez változzon (nagyon kicsike városban lakok, semmi sincs itt)?
2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Igyál csak, mivel nincs senkid nem ártasz vele senkinek. Legalább addig is elfelejted a bánatod és a problémáid. Különben is, ami nem öl meg, az erősít! Mondjuk, ez megfog... :DDD
2014. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nemcsak rossz, gyenge is! Csak akkor varhatod el egy lany tiszeteletet, ha magadat is tiszteled!

A kerdesed mutatja, hogy a valasszal amugyis tisztaban vagy, csak a kiutat nem latod!


Inkabb foglald le magad valamivel, ami erdekel es szinten kepes elvonni a gondolataidat. Szamomra a motorozas jelenti ezt. Ha a kisvarosban nem talalsz valami szorakoztatot, akkor talalj ki valamit vagy esetleg gondolkozz költözesen. Örülj, hogy meg magadon kivül senkinek nem tartozol felelöseggel! Szabad vagy, elötted az egesz vilag. Azt nem egy kis kocsma kopott falai között fogod megtalalni (vagy mit tudom en, hol iszod le magad).


Nagyon sablon duma, hogy az alkohol nem old meg semmit, de te szerintem lanyt szeretnel es nem reszeg lenni, ugye? Akkor nezd magad kritikus szemmel! Mi valaszt el attol, hogy igazi alompasi legyel? Ertekes idödet inkabb arra forditsd! Amint elfogadod magad, büszke vagy magadra es elered szemelyes celjaidat, rendelkezel majd olyan kisugarzassal, amivel mar nem kell tartani a csalodastol!

2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Aha, #11, Apámat is nagyon megerősítette, amikor 2 hónap kóma után kihozták az intenzívről... Kár, hogy egy évre rá meghalt. Az alkohol csak rombolni tud. Menj elvonóra. Kérlek.

14/L

2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Mai világban ez teljesen normális. Csak ne verd nagy dobra, mert jönnek az álszent megmondóemberek a tökéletes életükkel, a tökéletes ötleteikkel, mert ők mindenkinél mindent jobban tudnak. Azt is tudják, hogy mivel cseszted el az életedet, anélkül, hogy váltottatok volna 2 mondatot.
2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
Én is hasonlóképpen állok, mondjuk nálam jobb helyzetben vagy, mert iszol, és az legalább rosszfiús tulajdonság, és azt szeretik a lányok. Én túl "jófiú" vagyok, hogy az alkoholhoz forduljak. Bár a lányoknak úgy is a kinézet a fontos, az meg nekem szörnyen ocsmány van, ezért tudom hogy soha egy lánynak sem fogok kelleni egész életemben, mert amint meglát egy lány, felfordul a gyomra a külsőm miatt.
2014. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 tetro ***** válasza:
most komolyan, miért gondoljuk hogy valaki szeretné megosztani az életét egy másik emberrel aki tapicskol az önsajnálatban? eleve az, hogy tudod a pontos számát, hogy hányan kosaraztak ki az elmúlt években... én biztos nem szeretnék egy ilyen gyenge párt magamnak.
2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: minden kérdéshez odaírod ezt a mondókádat. Nem kéne változtatni a felfogásodon és amit tudnál, küllemileg is változtathatnál? Pl egy jó haj, jobb ruhák, parfüm és társai.
2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 tetro ***** válasza:

21.42

próbálkozz ronda lányoknál

2014. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17, 18: Az átlag alatti lányoknál próbálkozom, és még ők is elküldenek a fenébe a külsőm miatt, amin amúgy nem lehet javítani sehogyan se. Aki ennyire ocsmány, mint én, azon nem lehet javítani...
2014. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tetro ***** válasza:

21.48

nem az átlag alattinál kéne próbálkoznod... :D

érted ha az átlag alatti mondjuk négyest jelent, te meg egy kettes vagy, akkor az egyeseknél kéne játszanod.

2014. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!