Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz otlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz otlet lenne?

Figyelt kérdés

16 eves srac vagyok, van egy lany, aki borzasztoan szimpatikus, nagyon nagyon kedvelem, bar meg csak neten beszeltunk. Szeretnek talalkozni.vele, de mindig azzal jon hogy milyen elfoglalt, nem er ra, stb.. pedig ereztem parszor rajta hogy lehetne eselyem. Nos, arra gondoltam, hogy mivel jovo het kedden van a szulinapja, kerdezes nelkul atutazom a varost, es a sulija elott megvarom, es meglepem egy csokival es esetleg egy viraggal. Szerintetek rossz otlet?:s

Bocsi a helyesirasi hibakert, siettem.


2014. febr. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet. :)

Ha akar valamit toled a csajszi, akkor az szerintem majd akkor kiderul, ha meg nem, az is. :)

2014. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet.:)

Csak egy kérdést:

Mért nem vártad meg,míg Ő mondja Neked,hogy találkozzunk már?

2014. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szakít időt rád, jó esetben feleslegesen utaztad át a várost, rosszabb esetben nagyon ijesztő zaklató benyomást keltesz.
2014. febr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, legalább megismered a barátját is a suli előtt.
2014. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!