Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz az, ha közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz az, ha közel a 30 hoz, a sok lányok miatt való csalódástól űzve, magányosan, minden 2. nap alkoholba ölöm magamat?

Figyelt kérdés
Hiába a sok diploma, a rendes munkahely, önbizalom hiányos vagyok, egyetlen lány sem akar velem járni, 21 már ki is kosarazott az elmúlt néhány évben. Mit tegyek, hogy ez változzon (nagyon kicsike városban lakok, semmi sincs itt)?
2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Esetleg ne igyál annyit....
2014. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Neten még 5 elutasítás ért fél év alatt, még lejjebb ment az önbizalmam. Magam alatt vagyok, ebben a korban majd minden ismerős párkapcsolatban él. Kivagyok.
2014. febr. 19. 21:22
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem jókedvemben iszok.
2014. febr. 19. 21:23
 4/27 anonim ***** válasza:
semmi. El sem ítéllek. Aki nincs ilyen helyzetben, az ne merje megszólni!
2014. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Most is ittas vagy?


Fordulj pszichológushoz, nem csak azért, mert sikertelen vagy a lányoknál, hanem az alkoholizmusod miatt..

2014. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Neten öt elutasítás fél év alatt? Nekem ehhez fél óra se kellett, mégse itt sírok. :D
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
# 5: miatt is...
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok most ittas. Nem mindig vagyok az. Ha jobb a kedvem, akkor nem. Próbálok leszokni, csak fél éve iszok.
2014. febr. 19. 21:25
 9/27 anonim ***** válasza:

Menj el elvonóra. Kérlek.

14/L

2014. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sajnos lelki gyengeség a szenvedélyek felé venni az irányt. Engem is ért rengeteg nagy csalódás (és sokkal súlyosabb élethelyzetek, mint szerelmi csalódás, bárcsak mindig az lett volna), mégsem iszok. Szerintem fordulj szakember segítségéhez. Pl. pszichiáterhez elsőnek, ő úgyis elküld elvonóra majd. Kicsit megerősítenek, antidepresszáns készítményektől jobb kedved lehet. Nem szabad magadat így lerombolni a nők miatt. Nem érnek ám annyit a nők, hogy emiatt megőrülj.
2014. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!