Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves fiu vagyok és szerelmes vagyok egy 14 éves lanyba. Nagyon jol kijovunk sokat beszélhetunk amikor odamegyek akkor kijon és kicsit sétalgatunk beszélgetunk stb, multkor eleredt az eso és az édesanyja felhivott minket akkor bementunk a szobájaba és az agyaban fekve néztunk filmet ( o ajanlotta fel ) és tegnap pedig el kelett vinnie vmit egy bnojének én mentem vele aztán ott kotottunk ki hogy bementunk a városba biciglizni (kettesben). Nah most jon a lényeg hogy nemtudom hogy szerelmes e belém de én megvagyok veszve érte csak ott a bibi hogy hogy vagyok olyan LOOSER hogy nemerem bevallani neki és van még egy olyan bibi hogy a bátya az egyik haverom szoval ha elcseszem vagy vmi akkor nem csak az elutasitasra hanem a haverok beszolasaira is szamithatok.

Tanacsokat kérek hogy hogy valljam be neki hogy szeretem hogy tobb mint barátság amit érzek ????? Elore is koszi


2008. júl. 20. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy valld be neki, ahogy ide is leírtad. Nem vagy lúzer, természetes, hogy félsz a visszautasítástól. De szerintem nem kell. Ha keresi a társaságod, akkor te sem vagy számára közömbös. A következő találkozásnál kérdezz rá, hogy mit szólna, ha járnátok. Aztán a többi jön magától :-)
2008. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem nemárt megkérdezni h van 1 oan pasi aki érdekli v vmi h nehogy fejreess..és ha minden ok akk kérdezd meg tőle!! hozz fel vmien romantikus témát akár filmet v vmit és rögtön nem lecc fura nekise!a csajok szeretik a meglepetéseket! 1 próbát megér!!!sok sikert hozzá!!!(15éves lány)
2008. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :) + annyit tudok rola hogy nemvolt pasija és most sincs senkije (esetleg platoi szerelem Berecki-be)
2008. júl. 21. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ird meg pls miutan beszeltel vele hogy mi lett.Szurkolok;)
2008. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyonis úgy tűnik, hogy a lány már _várja_, hogy mikor hívod el randizni. És teljesen tisztában van vele, hogy bejön neked. Szóval sok újat nem fogsz mondani neki. Ha eddig nem koptatott le, akkor azután se fog, hogy megmondod. Szerintem. Csak őszintén!

-G-

2008. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekemis úgy tűnik h bejössz neki. de mondd meg bátran. sztem nem fogsz pofára esni. ha visszautasít az persze szarul esne de sokkal jobb mintha meg se próbálnád. nem szégyen a szerelem. tehát a haverjaidat leszarhatod magasrol amikor ezzel cikiznek. az viszont gáz ha nem mered bevallani neki. bátorság. nem veszithecc azzal h megmondod neki.
2008. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos most valtozott a helyzet nem volt elég merszem hogy szemtol szembe megmondjam neki hogy szeretem hanem ez tortént: Mivel ma van a szuletésnapom (ez mellékes ) felhivott hogy sutott nekem sutit én elmentemm hozzájuk odaadta aztán joizuen elbeszélgettunk és amikor már menni készultem nemmertem megmondani hogy szeretem szoval csak ennyit mondtam hogy koszonok mindent és adtam egy puszit az arcára. A reakci egy kis mosoly volt az arca alatt aztán aztmondta hogy nemnagyon szereti az ilyen puszizos ismerkedéseket én bocsanato kértem o aztmondta hogy semmi

Nah az lenne a kérdés hogy ezt most elcsesztem vagy nem is tudom de jo lenne valami tipp amivel konyebben tudatára addhatom hogy szeretem mert ma sem volt merszem a szemébe mondani.

2008. júl. 21. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
hát... foggalmam sincs h mire célozhatott ezzel a puszis dologgal de ha ilyen jól elvagytok meg sütit süt neked (megjegyzem ez nagyon kedves gesztus) akkor csak teccel neki. kivéve ha mindenkivel ilyen. mert ismerek ám ilyen lányt is de ez azért ritka. hívd el mondjuk estefelé sétálgatni (úgy romantikusabb) és mondd meg neki hogy többet jelent neked egy barátnál és esetleg nem járna-e veled. ha még nem talált magának más pasit ennyi idő alatt akkor még nincs veszve semmi de ha talált akkor bizony elkéstél... de tényleg nem jó ha sokat vársz vele. MONDD MEG NEKI!!! ne félj. várd ki a megfelelő pillanatot és mondd meg. nehéz lesz de arra gondolj hogy muszáj megmondanod mert járni akarsz vele.
2008. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor legközelebb filmet néztek,k nézz mélyen a szemébe és ccsókold meg.:)
2010. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!