Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módon tudassam vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon tudassam vele, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A történet röviden: pénteken találkozom a fiúval, akit két éve szeretek. A két év alatt sok minden (minden) történt köztünk, de valahogy soha nem alakult úgy, hogy együtt lehettünk volna. Sok volt a sértődés, a hazugság és a szemrehányások. Úgy érzem, mostanra megkomolyodtunk és csak azon múlik, mi történik köztünk a jövőben, hogy teszünk-e egy lépést egymás felé. Ha nem, akkor maradunk barátok örökre. Időközben rájöttem, hogy egyetlen dolgot nem mondtam neki soha, mégpedig azt, szeretem. Úgy érzem, talán csak erre vár. Ti milyen módot választanátok arra, hogy tudassátok vele?

Ő az egyetlen őszinte érzelem az életemben.

Köszi a válaszokat előre is!

21/L


2010. febr. 1. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen az első, hogy ezt megmondod. Először tessék leülni és átbeszélni a dolgokat. Ha ezen túl vagytok beszéljétek meg ki mit akar. Itt elmondhatod neki, hogy vannak érzéseid irányába, és tovább szeretnél lépni. Valószínűleg nem fogja annyira meglepni a dolog... Hajrá!
2010. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!