Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy lánnyal hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vagyok, az illető pedig egy 20 éves lány, s több mint fél éve ismerjük egymást(mint klubtagok egy kluból). Kezdetben nem beszélgettünk olyan sűrűn MSN-en, majd az idő múlásával egyre gyakrabban beszélgettünk, s kezdtük egyre jobban megismerni egymást. Egy hónapja történt hogy találkoztunk egy esküvőn, s ott kezdtük csak megismerni egymást igazán. Másnap egyfolytában csak ő járt az eszemben, s tudtam hogy már többet érzek iránta mint egyszerű barátság, majd végül ez az érzés 2-3 nap múlva szerelemmé alakult. A helyzet az hogy végiggondoltam az eddigi 19 évemet, s visszaemlékeztem rá hogy eddig egy lánnyal se sikerült, s szerintem valóban azért nem mert egyik sem az én kaliberemnek megfelelő volt, de ő vele szinte teljesen megegyezek(külsőleg-belsőleg, stílusilag, érdeklődési kör szempontjából), s már 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz az igazi. Szerintetek mit tegyek? Hogyan tudassam vele? Mondjam meg neki, vagy esetleg milyen jeleket adhatok le neki amivel tudatni tudom vele a dolgot?
2009. júl. 12. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs párja a lánynak, akkor nagyon egyszerű a dolgod. Beszélj meg Vele egy találkozót, ahol beszélgetni tudtok. Ott egész egyszerűen mond meg neki, hogy mit érzel és kérdezd meg, hogy van e esély arra, hogy ez több legyen barátságnál.
2009. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha látod rajta hogy szívesen beszélget veled és hogy nem vagy közömbös számára akkor te is biztos tetszel neki:)és ha így van akkor beszélgetés közben valld be neki az érzelmeidet iránta és azt is mondd el neki hogy mi az amit szeretsz benne.Ha ezután elmosolyodik vagy elpirul akkor nyert ügyed van nála.A következő alkalommal hívd el randira Msn-en és akkor válald az érzelmeidet előtte.Esetleg vigyél neki vörös rózsát.Biztos nagyon örülni fog neki...A többi majd alakul magától:)Sok sikert:)
2009. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd meg valahova pl egy uditore es mindig nézz mélyen a szemébe.. Az sok mindet elárul pl talán még azt is, hogy épp arra gondol amire te.. A szemkontaktusaibol észrevehető.
2009. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!