Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme csak jobb híján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csak jobb híján összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
Ha az embernek magasabbak lennének az elvárásai, de akik tényleg tetszenek neki, azoknál meg nincs esélye. Van így értelme összejönni valakivel?
2014. febr. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem előbb ismerd meg....
2014. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Erre annyit tudok mondani,hogy ha testileg nem vonz,de jól elvagytok,akkor nem lehet belőle gond,csak mindig ott lesz a fejedben,hogy nem vele kéne lenned,nem is szereted,..én ezt nem tudnám csinálni,inkább maradok egyedül,de nem fogok senkit hülyíteni.
2014. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
WRXSTI kezdem úgy érezni,hogy nem én vagyok az egyetlen normális gondolkodású férfi a földön
2014. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelme van, kérdés, hogy milyen elvárásokról beszélünk. Ha szexuálisan vonz, akkor máris megvan az indok amiért érdemes együtt lenni vele.
2014. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatnak az a lényege, hogy azzal vagy, akit szeretsz.
2014. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!