Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnám meg életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Oda voltam már néhány lányért, de ők sajna nem nagyon viszonoznák az érzéseimet. Több éve hogy már nem is keresek partnert, mivel nem tudom hogy miként találhatnám meg azt aki kapcsolatot szeretne velem.

Nem vagyok már bőbeszédű, a csalódások visszahúzódóvá tettek. Érzem hogy szükségem van Őrá aki szeret, hiányzik az életemből akivel együtt tölthetném az időm.

Tudnátok tanácsokat adni hogyan is lenne nagyobb szerencsém ilyen téren az életben?

Rendes ember vagyok, mások érdekeire nagyon figyelek, nem vagyok jóképú, csak egy átlagos srác.


F/24

Köszi a válaszokat.



2014. jan. 20. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

én már megtaláltam csak nincs rá pénz, az én egyetlen szerelmem egy Ford Mustang Shelby GT500 Eleanor

a nőkben már nem reménykedek

2014. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Csak nem Randall Memphis Raines-hez van szerencsém a Tolvajtempóból? :D

2014. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából nem annyira vagyok oda azért a filmért:) egynek elmegy, viszont egyből beleszerettem ebbe a gyönyörűségbe( nőbe is szerettem már bele,de az mindig csalódás volt)
2014. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ma tettem fel a kérdést, de azért hátha kapok értelmes válaszokat, meg csak most volt időm kb. újra felnézni.
2014. júl. 5. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, megtaláltad azóta?
2016. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGEN! És ő a tökéletes nő számomra, már lassan 2éve együtt vagyunk!
2016. jún. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!