Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnám már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám már meg végre a szerelmet?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve nincs senkim, hiába keresem égen-földön. Voltak randik, de mindegyik a randik után felszívódtak a pasik, nem kerestek többet. A másik eset, amikor foglaltak kezdenek ki velem. Társkereső oldalakon is fenn voltam, onnan randiztam srácokkal, szervezett randin is voltam. Mit tehetnék még? Ismerőseim közül szinte mindenki foglalt.


Kérem aki tud, adjon tanácsokat, hogyan keressem célzottan az illetőt? Nem szeretnék újabb 2-3 évig keresgélni a megfelelőt.


23/L



2014. jan. 19. 20:22
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:

Lehet hogy egymásra várunk csak nem vettük még észre. :)


Az igaz szerelem olyan mint a "baj" nem kell keresni elöbb utobb ugyis megtalál. :D

2014. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg itt is keresgélni. Talán írnak is rögtön privát üzeneteket. Bár jól kell szűrni.

Járj el ide-oda... ami a hobbidnak megfelel. Nem jön össze, nem megy?

2014. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(Én 23 éve keresem a megfelelőt. Sőt nem is a megfelelőt, csak egy barátnőt. Eddig sikertelenül. El kell lassan fogadnom, hogy születnek egész életében magányos emberek is.)
2014. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lávalámpa. ***** válasza:

[link]



Nem lehet, hogy a kinézeteden is kellene változtatni?:)

2014. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ezen annyit.Meg csak 23vagy.Van idod megtalalni az igazit.
2014. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy túl válogatós lehetsz, vagy szoftverhibás.
2014. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya és szerintem sokszor nem is számít a külső a párkeresésben. Mármint dehogynem számít, de mindenkinek más jön be.
2014. jan. 19. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyre tapasztaltabb vagyok a dologban - legalábbis a keresésben biztos XD - ha küldessz képet megmondom mi a baj, azért csak úgy nem szívódik fel valaki randi után. Bár most én vagyok még így mint te ... 4 napig beszéltem valakivel aztán semmi... De ha mégse küldenél képet.... akkor hogy keresd célzottan az illetőt. Hát igen, akárhogy is nézzük nehéz kérdés. Én tudom magamból kiindulva, hogy a lányok nem feltétlen a logikus gondolkodásról híresek e téren, de fordítva is hallom, hogy mert már volt rossz tapasztalata... hát lehet én vagyok csak maradi, és én nem tudom azt elképzelni, hogy kihasználni valakit... de ez van... tehát so so kezdeményezz te is, úgy finoman, de egyértelműen.
2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik felajánlották az ismerkedést, de jobban szerettem volna olyan tanácsokat is olvasni, vagy tapasztalatokat, amik segítenek a párkeresésben.
2014. jan. 19. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
fürögy le
2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!