Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet egy barátomnak? Mondjam el neki, vagy csókoljam meg? Vagy üziben írjam meg?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja ismerem,és csak párszor találkoztunk,de az első pillanattól kezdve egy húron pendülünk. Olyan mintha már ezer éve ismerném,és elég jóban lettünk,de nem alakul semmi. Azt tudom,hogy a vonzalom megvan részéről is,de úgy jön le,mintha annyira nem lenne szüksége barátnőre,mert megvan a maga kis élete. Néha ad olyan jeleket és tesz olyan megjegyzéseket,amikből az jön le,h többet akar szimpla barátságnál,de mégsem történik semmi,tehát lehet tévedek. Mindenesetre én nem bírom ezt a mostani helyzetet,hogy reménykedek benne,h lépni fog,de hiába...és nem várok rá örökké. Szóval kezembe veszem az irányítást,és bevallom neki,h többet akarok. Csak nem tudom,hogy lenne a legkevésbé fájó,ha elutasít. Személyesen beszéljek vele erről? Vagy facebookon írjak neki? Vagy szimplán csókoljam meg mikor úgy adja a helyzet? Azért ilyen nehéz,mert több közös ismerősünk is van,és elég ciki ha visszautasít és utána a haverok is megtudják...:( Mellesleg mi is összefutunk néha az utcán. Arra is gondoltam,h mikor mélyen egymás szemébe nézünk,akkor megcsókolom,aztán ha rosszul reagál rá,akkor azt mondom,h csak elkapott a hév.:D Vagy hogy inkább kérdezősködök,h ő mit gondol a kapcsolatunkról. Szerintetek melyik lenne a legokosabb változat?

19/L


2013. szept. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Sziaaa!:)

A kérdés kifejtésében benne van a válasz,hogy mit kéne tenned. Ne foglalkozz a közös haverokkal,barátokkal. El fogják felejteni,ha valami balul sülne el...

De! Semmikép se facebookon közöld vele,hogy szerelmes vagy belé, mert na....19évesen szerintem ennél érettebb vagy.Menjetek el valahova sétálni,ahol csak ketten lehettek.Aztán szépen lassan,inkább gyorsan térj rá,hogymit érzel.Vagy hogy kicsit többet érzel,mint barátság. De ez az "elkapott a hév" dumát lehet,hogy félreérteni,és azt hinné,hogy csak a szex...érted?!:)

Remélem,valamit segítettem!:)

Sok sikert!

2013. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menjetek el valahova 2en és ott hozd témába a dolgot kettőtökkel kapcsolatban vagy ha nem megy semmiként akkor az eleje ugyan ez csak annyi hogy nagylevegő és megcsókolod a tett többet ér minden szónál végülis :D
2013. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valahogy (facebook,telefon,mind1) hívd el valahova,vagy finoman célozgass arra hogy el kéne menni valamerre,és ha kettesben vagytok,szemtől szembe közöld vele.Máshogy ne,úgy az igazi.Ha viszonozza,akkor boldog vagy,ha nem akkor legalább nem "pocsékolod" az idődet rá többet,tudod hogy nincs remény,és hamarabb túllépsz rajta. Egyébként a fiú mennyi idős?
2013. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 missguitarhero11 válasza:
Figyi,en is ilyen helyzetbevagyok. Nem tudom szeret-e ,vagy nem de majd megmondom neki. MAJD. Eloszor kicsit celozgatok,olelgetem szorosabban,tudod.....kis jelek....
2014. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!