Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok milyenek, ha tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyenek, ha tiszta szerelmet éreznek? Van náluk olyan egyáltalán?

Figyelt kérdés

A lányok milyenek, ha tiszta szerelmet éreznek? Van náluk olyan egyáltalán?

Bocsi az esetleges provokativ kérdésért, de én még soha ilyet nem tapasztaltam. Mindig úgy kellett rohanni utánuk, mint Mariónak, aztán elúszott az egész mindig valamin :/


2014. jan. 5. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, van csak légy férfi. Irányító, határozott, tiszteld a nőt, de sose alázkodj meg és legyen érzékeny oldalad is.

Ha egy nő után futsz, az már megalázkodás és ezt ők is érzik.

2014. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. Ha meg nem foglalkozok vele, szarok rá, akkor azért nem jön össze
2014. jan. 5. 23:09
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
igaz szerelmet csak az iránt tudunk érezni, aki a szemünkben igazi férfi
2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? Nem izgat, csak a véleményekre lennék kíváncsi :)
2014. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
A lányok meg az igaz szerelem két külön fogalom. Fiatal nőtől őszinte érzelmet kapni manapság mission impossible.
2014. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" A lányok meg az igaz szerelem két külön fogalom. Fiatal nőtől őszinte érzelmet kapni manapság mission impossible. "


Akkor legyél búza, és probléma megoldva.

2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4


Mert sehol nincs megírva az, hogy csak és kizárólag az "irányító, határozott" férfiakat lehet szeretni. Aki ezek ellentétje, azt is lehet. Nem mindenki ideálja a "domináns férfiállat".

2014. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van olyan.Énis ezt érzem.

Minden percben csak Rá gondolok,aggódok Érte,féltem,keresem,kedveskedek Neki,ha rossz kedve van megnevettetem és próbálok mindig Mellette lenni:)

2014. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha provokatívnak szántad, ha nem, igenis egy mocskos szemét kérdés volt! :/

Képzeld, többször is éreztem ilyet. Már 15 éves koromban is képes voltam igaz szerelmet érezni. Nem volt komoly kapcsolat, sem szex, csak évekig tartó tinidrámás szerencsétlenkedés (az én időmben még nem volt divat a disco melletti bokorban szopni - pedig nem is volt olyan régen, és volt még helye az ilyen éretlen, naiv szerelmeknek), és 1-2 csók. Bármit megtettem volna érte, akár meg is haltam volna helyette, ha úgy adódik. Ameddig őt szerettem, hozzá sem értem más fiúhoz.


Vagy ha már a felnőttebb énemet nézzük, akkor azt minek neveznéd, hogy hűségesen vártam majdnem 2 évig egy fiúra úgy, hogy nem voltam közben mással?


De ha ez sem lenne elég, akkor elmondom, hogy most van barátom, viszonzott a szerelem, és nála is úgy érzem, hogy mindent megtennék, bár más már, mint a tiniszerelem. Mélyebb, komolyabb, igazi lelki kötelék van köztünk, és úgy érzem, hogy képes vagyok akár az egész életem leélni mellette.


Arról pedig nem tehetek, hogy közben mindig volt néhány makimajom, aki rohant utánam, és nem látja, nem érzi, nem érti, hogy NEM. Egyszerre csak egy embert lehet szeretni, ha pedig én beleszeretek valakibe, akkor az azt jelenti, hogy nem viszonozzák, vagy elromlik, akkor évekig tart, amíg elmúlik, ha pedig viszonozzák, akkor jó eséllyel nem múlik el soha.

2014. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy a párjáért mindent megtenne, hűséges hozzá, tiszteli. Kicsit életszerűbben: reggel csókkal ébreszti, napközben gondol rá, esetlrg hazafelé vesz valami apróságot, ami tetszeni fog a párjának. Stb. Inkább férfi oldalról nem látni ilyet. A legtöbb férfinak már az is probléma, ha válaszolni kell a csaja smsére, vagy esetleg megjegyezni a születésnapját.
2014. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!