Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit éreznek irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit éreznek irántam?

Figyelt kérdés

nyár elején volt egy rendezvény, ott megismertem egy nagyon helyes pasit, akinek egyértelműen bejöttem, mert egész idő alatt engem nézett, oda is jött hozzám. megbeszéltük, hogy facebookon folytatjuk az ismerkedést, de 1 hét múlva sem írt rám. korkülönbség: 2 év. azóta nem tudok másra gondolni csak rá.

DE,nem véletlenül szerepel a kérdésben többesszám! van egy másik srác aki 5 évvel idősebb nálam és teljesen félreérthető jeleket küld felém (pl.: féltékeny lesz amikor más pasik nyomulnak rám), de eziránt a pasi iránt még magam sem tudom, hogy mit érzek. talán az segítene, ha tudnám ő mit érez...


2013. aug. 29. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle...
2013. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első rád sem ír, igaz?

A második pedig már féltékeny egyből, ha csak rád néznek, nem?

Következtetés ...

2013. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudakozó...CicaVirág
2013. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég evidens..akit érdekelsz az keres, aki még két hét után sem vette rá magát attól sokat ne várj. A második majd csak kiböki mit akar, ha érdekled majd elhív randizni. :)
2013. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem keresd fel az első srácot:) írj neki, ha ő jobban bejön, mert mint írtad csak rá gondolsz. hisz a másik srác nem is biztos hogy bejönne annyira hogy bármi komoly legyen:/
2013. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!