Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van valakije de sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van valakije de sokszor veszekednek akkor elhivhatom randira?

Figyelt kérdés

A lány 18múlt. Nemrég találkoztam vele először, de már mélyebb témákba is belementünk,érdeklődött felőlem innen tudom hogy nem felhőtlen a kapcsolatuk, multkor is csak azért jöttek újra össze mert a srác fűt-fát megígért, amit persze nem tud teljesíteni.

Szerintetek?



2013. dec. 29. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:

NE.


Beszélgess vele, de úgy hogy van pasija.. nem éri meg. Ismerkedj.

2013. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te elhívhatod. Az ő döntése hogy mit tesz a régi kapcsolatával azzal ne törődj,de vigyázz mert most lehet hogy örülni fogsz,hogy dob miattad valakit akivel talán csak nehezebb időszakukat élik... szóval így benne van hogy veled is megteheti ezt akár,de ez nem fix csak légy résen.
2013. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nem tisztességes, még ha nem is jó a kapcsolatuk.

Hívd el akkor randira, ha már szakítottak.

Képzeld magad el a mostani fiú helyébe. Kézzel lábbal nem akarod elveszíteni a lányt akivel vagy, de egy másik fiú belekotnyeleskedik a kapcsolatotokba és elhívja a barátnődet randira. Jól esne?

Kötve hiszem. Hívd el, ha már lerendezték a dolgot és esetleg szétmentek.

Nem mellesleg, ha mégis elhívod és a lány belemegy, ne csodálkozz, ha egyszer veled is megfogja tenni ugyanezt ha már mással is megtette korábban. Nem túl megbízható.

2013. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Mégis azt érzem hogy nagyon megkedvelt. Ha meg a másik fiú helyében lennék és a teperésem se elég, vagy nem is teperek eléggé akkor valószínű csak húzódna a "zárjuk le a kapcsolatot dolog" nem?
2013. dec. 29. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább feltehetnél neki egy burkolt kérdést: ha lenne rá lehetősége, nem választana egy kevésbé problémás kapcsolatot a mostani helyett? Aztán hagyd gondolkodni.
2013. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen hívd el randira..! Ha ez továbbra is így folytatódik, hogy ők veszekednek, és a Te válladon sírja ki magát, akkor nagyon hamar átkerülsz a barát státuszba.. és ha után szakítanak, akkor ha fejen állsz, akkorsem leszel neki több mint barát.. mindenképpen vázold fel neki a dolgot, hogy tudja azt, hogy te többet szeretnél tőle, és ezek fényében döntsön.. tényleg ne habozz sokat, mert az nemjó.. tapasztalat..

22/F

2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne semmi képpen randira ne de esetleg egy baráti beszélgetés sokat lendíthet a kapcsolatotokon a döbbit meg bízd az időre
2014. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok! Ti hogy látjátok a helyzetet?
2014. febr. 2. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár nem ismételtem meg, de egyértelműen ugyanazt gondolom mint a 3. válaszoló!
2014. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!