Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívhatom csillagnézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom csillagnézésre úgy, h ott lesz egy barátnőm is?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot,és azóta csevegünk facebookon. :D Párszor elhívott már találkozni,de mindig csak úgy,hogy ott lettek volna a haverjai is,így azt mondtam inkább,h nem érek rá. Most lesz csillaghullás,és mivel ő szereti az ilyen jellegű dolgokat,arra gondoltam,hogy elhívnám hullócsillagokat nézni.:) Csak hát mivel ő sem "kettes" talira hívott,így én sem akarom őt,főleg éjszakai csillagnézésre.:D Szóval egy barátnőmet is elhívnám,és mondanám a srácnak,h ő is hozhat valakit,ha szeretne (nyilván egy haverját hívná el). :) Aztán kicuccolnánk valahova egy-két pokróccal,egy pici alkohollal és rágcsával. Beszélgetnénk,néznénk a csillagokat. Szerintem jól éreznénk magunkat. Aztán ha úgy van,valahogy félrevonulnánk kettesben is beszélgetni,megismerni egmyást jobban (csak azt még nem tudom,hogyan,milyen indokkal:D). Vélemény?

19/L


2013. aug. 11. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kéne, hogy a két kísérő is legalább tetsszen egymásnak, nehogy ott üljenek egész éjjel egymás mellett kínos helyzetben -:D
2013. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a probléma,h barátnőmnek van pasija.:D
2013. aug. 11. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:

A fenti problémátol eltekintve nem rossz terv. Te nem tudod megitelni, h két ismerösöd jol kijönne e egymassal?

Legjobb ha mikor megbeszélitek, elkéred az ö haverjának facelinkjét, és a szingli barátnöid között aukciót rendezel:))

Mellesleg, én sokszor ugy kezdtem, h tarsas esemenyre hivtam el a csajt, mert 'hivatalos' randira nem mertem...

2013. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!