Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja találkozgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja találkozgatok egy sráccal, elhívhatom hozzánk filmezni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy lefektessen és nem is fektetne le, csak nem tudom, hogy esetleg nem az jönne-e le neki, hogy már szexelni akarok. Huszonévesek vagyunk, 5-7 randink volt eddig, pontosan nem tudom.
2013. nov. 15. 23:22
1 2
 1/16 zotanbro ***** válasza:
hívd aztán üld meg rendesen :)
2013. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, szigorúan tilos.
2013. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy egy hónap ismeretség után kamera elé fog állni?
2013. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ajj, normális válaszokat írjatok már légyszi. Egy barátom volt eddig, vele teljesen másképp mentek a dolgok, ott régóta ismertük egymást, ezzel a sráccal viszont csak 1 hónapja.


Amúgy meg köszi a válaszokat és természetesen nem vasárnapi ebédre hívnám, hanem amikor nem lenne itthon senki.

2013. nov. 15. 23:26
 5/16 zotanbro ***** válasza:
ahogy te érzed :D hívd át nyugodtan aztán majd alakul az este.
2013. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy engem is megkérdeztél, igen megengedem. :)
2013. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ajj, ne nézzetek már hülyének légyszi, de tényleg nem tudom, hogy mi a "szokás".

Az előző barátommal 16 évesen jöttem össze, aztán 20 éves koromban mentünk szét, 3 éve pedig senkim se volt, kicsit le vagyok maradva a dolgokkal. :S

És a régi barátom ovis társam volt, aztán iskolás, szóval tényleg régóta ismertük egymást, ott tényleg ment minden magától.

Nagyon kívánom a srácot, de nem akarom, hogy ribinek tartson és tényleg csak filemzni szeretnék. Persze szívem szerint a többit sem bánnám, de azt még azért korainak érzem.

2013. nov. 15. 23:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan! Ha nagyon kívánod, azt minden bizonnyal ő is meg fogja érezni és több is lesz!:)
2013. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha van popcorn és szóda!
2013. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hívd el. De amúgy miért zárod ki a szex gondolatát is?

23/L

2013. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!