Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Merjek lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Merjek lépni vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem, de nem tudom h odamenjek hozzá vagy sem.Semmiféle kapcsolat sincs köztünk(nem vagyunk baráti kapcsolatban, se beszélő viszonyban,sem köszönőviszonyban...)Szerintetek mit csináljak?Menjek oda hozzá?És ha igen hogyan?És mit mondjak neki?
2009. nov. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is hány évesek vagytok?
2009. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van közös ismerősötök? Ha van, akkor máris megvan a megoldás. Odamentek ketten, és az ismerősöd kezd beszélgetni, aztán bekapcsolódsz. Innentől már megy magától.

Esetleg valami program, amin mindketten ott voltatok? Ez jó témát szolgáltatha, bár csak úgy odamenni nem egyszerű feladat, én viszont örülnék, ha egy lány csak úgy odajönne, és elkezdene beszélgetni. Ha meg nem csúnya, akkor én is megkeresném utána :D

2009. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyi...veszteni nem veszthetsz semmit:D Szerintem egy próbálkozást megér. És ha meg nem jön össze akkor legalább tudod hogy nem ő volt neked kitalálva:D
2009. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valahol felfigyeltél rá, akkor gondolom valami közösségben talán iskolában, rendezvényen. Valószínű van olyan ismerősöd aki ismeri őt főleg ha egy iskolába jártok. Mond neki, h mondja meg, h tetszik neked stb./ menj oda hozzá te/ msn is segíthet ha félős vagy. Azt mond ami magától jön. Amúgy bármiről lehet beszélgetni a normális fiúkkal, amiről te is tudsz beszélni és őt is érdekelheti, ha szimpi vagy neki akkor úgyis fog feldobni ő is témákat. Sok szerencsét.
2009. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!