Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek-e lépni, ha múltkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek-e lépni, ha múltkor álmomban már egy párt alkottunk?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lány, akivel pár éve ismerjük egymást és már randiztunk is régebben.Akkor különböző okok miatt nem lett folytatása a dolognak, de barátok vagyunk azóta is.Az utóbbi időben azt vettem észre magamon, hogy megint tetszik és talán jobban érdekel, hogy mi történik vele.Valamikor nagyon jól elbeszélgetünk és sokat hülyülünk élőben és msnen is, de néha vissza sem szól msnen. Múltkor álmomban egy párt alkottunk és csókolóztunk, aztán olyan jó érzés volt, hogy vele álmodtam:-) Nemrég megbeszéltük,hogy közösen elmegyünk egy programra, de kicsit tartok tőle, ha randit kérnék tőle és kikosarazna, utána barátként is kerülne, azt meg nagyon nem szeretném. viszont, amit álmomban láttam, azt mutatja, hogy egy próbát megér.
2010. okt. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Csak nehogy olyat álmodj, hogy zuhansz épp.
2010. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyat is álmodtam már, hogy zuhanok sőt repültem is, csak simán semmi nélkül. Egyik sem vált valóra. de olyan történt már, hogy megálmodtam a dolgozatom eredményét:-D
2010. okt. 11. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől még lépj nyugodtan. Vesztenivalód nincs.
2010. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha véletlenül kiderülne, ő ugyanezt álmodta:)
2010. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az vicces lenne, ha ő is ezt álmodta volna, de nem valószínű. Bár lehet,hogy mondasz valamit és azért nem szólt vissza múltkor msnen:-)
2010. okt. 11. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Vágyálom volt...De attól még persze léphetsz!
2010. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!