Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Merjek lépni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Merjek lépni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 17 éves, nagyon tetszik, sőt szerintem már annál többet is érzek iránta.DE a hugomnak is ő tetszik azt nem tudom, hogy mennyire komolyan érez iránta, a hugom 15 éves.Ma megyünk együtt buliba a tesómmal meg pár barátnővel.Már nagyon lépni szeretnék de félek hogy megbántom ezzel. Jah és a kiszemelt pasi is ott lesz.Most mit tegyek? 17/L
2010. jan. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépj 1 nagyot....................a szakadék szélén.
2010. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
helló, tesóddal kell megbeszélni, szerintem nem ciki erről beszélni,a barátnőm is pont ezt tette. Mindkettőjüknek tetszettem.
2010. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tényleg?de nem vesztek össze?
2010. jan. 22. 18:55
 4/9 A kérdező kommentje:
mert tényleg nagyon szeretem a hugomat, és semmiféleképp nem akarok vele összeveszni
2010. jan. 22. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
gondolom nem hasonlítotok anniyra.ő egy 15 éves kistini, te meg szinte nő...nemhiszem hogy mindketten az esete vagytok. azis lehet, hogy egyikőtök sem tetszik neki...
2010. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de úgy érzem hogy, valamit érezhet irántam lehet hogy tévedek de valami ezt súgja
2010. jan. 22. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
annyi volt, hogy megkérdezte nem baj...de biztos...és kész
2010. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszéld meg a hugoddal! egy testvér többet ér akár 100 hapsinál is..
2010. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik a pasi akkor hajrá, gondolom ha a hugodnak tetszene akkor már megemlittete volna, vagyis ha akarna töle vmit.
2010. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!