Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy 26 éves fiú,16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 26 éves fiú,16 vagyok, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nem beszéltem még vele, színész (nem profi, csak egy kis színházban), és ott láttam, és csak egyszer. De ez elég volt, hogy ne tudjak másra gondolni. Igazából ő segített kiszeretni egy másik fiúból, és amíg nem találok megint valaki mást, nem fogom tudni elfelejteni. Mit csináljak?? Nem vagyok egy feltűnően szép lány, akikért kapkodnak a fiúk, inkább az a szürke kisegér típus, szóval nemhiszem, hogy egyhamar valaki más bejön a képbe. :/ Kérlek segítsetek, nagyon szar érzés.
2011. okt. 15. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre dícséretes, hogy nem akarsz vele összejönni , mivel sok az a 10 év, Merre lax? :D gyere át beszélgetni! :D

17/F

2011. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vas megye :)
2011. okt. 15. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Állítólag egy erős ütés a fejre teljes amnéziát is okozhat, ezzel a felejtés rész le van tudva. De csak saját felelősségedre kísérletezz, mert veszélyes lehet.
2011. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
húú köszi, ez igazán hasznos válasz volt :D csak az a gond, hogy nyelvvizsgára készülök, és így az sem jönne össze.. :)
2011. okt. 15. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó x( Mindenesetre verd ki a fejedből a csávót, nekem is van hogy tetszik egy 6-7 évvel idősebb lány, de nem esek szerelembe, csak konstatálom hogy miyen jól néz ki :D
2011. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. voltam
2011. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah tegyél fel magadról egy képet, feltúrbózo maz önbizalmad aztán mehetsz pasizni :D
2011. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szinész valószínűleg nőcsábász! Nem biztos hogy ez kell neked 16 évesen. De a +10 én egyébként nem lenne gáz. Ha még szűz vagy kezdetnek nem ezt ajánlanám/választanám.
2021. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!