Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, és ezt mondtam is neki, és kérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahová, de azt mondta, hogy neki egy másik fiú tetszik, ezt meg is értettem, csak az a baj, hogy én nem bírom kiverni a fejemből a lányt, tudnátok segíteni tanácsokkal, hogy hogyan felejtsem el? (Köszi előre is a normális válaszokat 15/f)
2011. okt. 25. 20:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Szia! Nekem ilyen esetben az idő, a barátok és a többi lány, a továbblépés segített :) Elfoglaltam magam. Sok sikert :P
2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Egy másikkal.
2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Próbáld meg elfoglalni magad. Ne legyen szinte semmi üres időd. Vedd körül magad emberekkel (barátokkal családtagokkal), hallgass sok zenét, és az említett 'igyá' téma is játszhat, ha olyan a szitu.
2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 rozalinda22 válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, bár lány vagyok, de velem is volt már ilyen és az az igazság, hogy nekem is az segített hogy minél kevesebbet voltam egyedül, és ismerkedtem...így meg is ismertem egy fiút akivel 8 hónapig együtt voltunk...:) Szóval hajrá! Menni fog!
2011. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi a jó példát, meg az optimizmust :)
2011. nov. 3. 15:24
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
menj le a boltba sörért
2011. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én ezért alkalmazom azt a módszert, ha megtetszik egy lány (szerelmi szinten) akkor azt viszonylag hamar közlöm vele azért, hogy ne ámítsam magam túl sokáig vagyis nem húzom az időt hónapokon keresztül. Ha nem tetszek a lánynak akkor szerintem könnyebb így továbblépni.
2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos több éves kapcsolatomnak vége azóta nem találom a helyemet DE EGYRE RÁJÖTTEM EGY NŐ ÉRT SEM ÉRDEMES EGY MÁSODPERCET SEM RÁGÓDNI MERT MIND EGY R............
2011. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

keress másikat


igyál meg (a korodra való tekintettel) egy, azaz 1 doboz hideg sört

2011. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
keress egy másikat.! legjobb választás.
2011. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!