Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, és ezt mondtam is neki, és kérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahová, de azt mondta, hogy neki egy másik fiú tetszik, ezt meg is értettem, csak az a baj, hogy én nem bírom kiverni a fejemből a lányt, tudnátok segíteni tanácsokkal, hogy hogyan felejtsem el? (Köszi előre is a normális válaszokat 15/f)
2011. okt. 25. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Sajnálom, hogy visszautasított, de lesz másik, nekem elhiheted. :) Próbálj meg valami elfoglaltságot találni, én pl. új hobbikkal vészeltem át az ilyen időszakokat. Új kihívások lefoglalják az embert, addig se kesereg magában. Aztán hopp, egyszer csak észreveszed, hogy elkezdenek más lányok érdekelni, és már nem is annyira fontos az az előző. :) Sok sikert! 22/L
2012. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jan. 2. 10:58
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom csak lány vagyok.Van egy srác aki nagyon tetszett(tetszik) meg aranyos kedves normális is de nem tudom(nem hiszem) hogy bejövök neki ,de erre mondjuk még semmi bizonyíték.De egyszerűen egész nap csak ő jár a fejemben mindig ezen kattogok és akármit csinálok nem tudom elfelejteni.Hiába ismerkedek lehet hogy vannak nála "jobb pasik" de nekem mégis ő kell ,és hiába senki sem tudja elvonni a figyelmem róla, pl amikor a közelemben van amikor más beszél hozzám nem is fogyelek arra mit mond csak h mit csinál...stb.:ccc
2012. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nekem azért kicsit más a problémám, neked csak annyi lenne a feladatod, hogy beszélj vele :D
2012. jan. 2. 11:32
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha egy nő azt mondja h nem, azt nem feltétlenül gondolja úgy ;) hódítsd meg ;)
2012. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
járj nyitott szemmel és láss meg más lányokat is, ők majd elterelik a figyelmedet :)
2012. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bár már nem aktuális, azért itt a válaszom:

Én ugyan lány vagyok, de 15 éves. Velem is ez volt októberben. Bevallottam neki, hogy szeretem, ő pedig azt mondta neki más látny tetszik. (Az a vicc az egészben, hogy egy osztályba járunk, és azzal a csajjal is aki tetszik neki.) Megmondtam neki, hogy felejtsük el. Rajta semmi nem látszott, én viszont teljesen összetörtem, mert más vákaszban reménykedtem. Hetekig, nem érdeket semmi, a jegyeim lefelé íveltek, hülyeségeket csináltam. Mindezt egy olyan fiú miatt, aki meg sem érdemel.

Utána körülnéztem a világba. Egyik vapról a másikra, a beordulás helyett, láttam a fényt ez alagút végén. Mosologtam a hülyeségekn. Mosolyogtam magamon, amiért ilyen voltam. Abban a hónapban én voltam a legboldogabb lány a világon, pedig semmi sem változott. :D Megtanultam nevetni a bénázásain, ahogy közeledik a lányhoz. :P Utána nagyon sokat nevettem rajta a barátnőmmel. Aztán, amikor kezdtem észrevenni, hogy a csajnak is tetszik, kicsit megint elgondolkodtam, az egészen.......De nem tartott sokáig, és ismét mosolygotam. (Nem úgy hogy belül sírtam. :$ ;)) Mivel ez az utolsó évem, a suliban, nem fogom depresszióval tölteni. :D Ugyan nem találtam olyan fiút aki szeretne, de sokkal pzítívabban tekintek a jövőbe, és már most van olyan fiú aki helyesebb nála, és viszonzásul is többet kapok mit tőle. Most hogy így belegondolok, talán sosem szerettem igazán, csak jó haverok voltunk. ennyi. ;)

Már csak nevetni tudom akkori magamon, és beleröhögök a képébe!!! :DD Elfelejtettem, és nagyon király érzés, arra gondolni, hogy ha vége ennek az évnek, sok új embert ismerek meg, talán azt is aki szeretni fog, nem úgy ahogyan ő. És SOHA többet nem fogunk találkozni!! :DD

KIcsit hosszú lett, de szerintem te is tudsz talán neked is ad ötleteket! :D :S

15/l

2012. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Tedd féltékennyé!!! :DD Az mindig bejön!!
2012. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, tedd féltékennyé, vagy pedig más lánnyal és a barátokkal verd ki a fejedből! Vagy mutasd meg hogy jobb vagy annál aki tetszik neki! ;-)

2012. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

igazából olyat, hogy "elfelejteni" nem lehet, valóban jó tanács, hogy foglald el magad, mert nem gondolsz rá annyit.

ha valóban tetszik, akkor nézd abból a szempontból, hogy ő most mással érzi jobban magát, aztán kitudja...

2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!