Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti mit hallanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit hallanatok legszivesebben egy fiutol?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a baratnom 3-4honapja szakitott ( nemtudom miert) es kb 3-4honapig egyuttvoltunk...aztan most megint megprobalnek bocsanatot kerni, vagy legalabb beszelgetni vele.(mivel azota nem volt pasija, nekem meg 2 csajom is lehetett volna, de nem akartam, mert nekem o tetszik) pl ha azt elmondanam neki az jobb lenne, vagy csak megjobban sullyednek a szemebe? Meg nekem nem is azert tetszik, mert eszmeletlen jol nez ki, hanem mert olyan aranyos es kedves (volt amikor meg jartunk) dehat lehet hogy most is az,

Vagy ha azt mondanam: mast nem tudnek elkepzelni, hogy a baratnom legyen csak teged!

Legyszives segitsetek!


2013. dec. 11. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mért kéne bocsánatot kérni? micsináltál?
2013. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat epp ezaz, hogy nem csinaltam semmit, csak ugy szo nelkul azt monda hogy lepj tovabb
2013. dec. 11. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia Cicám!

Tessék a fekete AmEx kártyám. Használd egészséggel.

2013. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban érdekel az indok, és nem csak azért kérdeznéd meg, hogy legalább beszélhess vele, akkor én a helyedben normálisan a tudtára adnám, hogy annyit megtehet, hogy elmondja mi (volt) a problémája ami miatt szakított. Ha pedig nem szeretne veled lenni, akkor az ilyen "mast nem tudnek elkepzelni, hogy a baratnom legyen csak teged! " típusú megnyilvánulások csak még jobban elidegenítik tőled, úgyhogy szerintem lazábbra kéne venni a dolgot.
2013. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Te a gyogyokorhazbol irogatsz?:D

4.vagom

2013. dec. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!