Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit hallanátok legsziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit hallanátok legszivesebben, ha?

Figyelt kérdés
Mit szeretnél hallani egy olyan pasitól, aki iránt még nem tudod biztosan, hogy szerelmet érzel-e (nem tisztázódot a kapcsolatotok még), ha elébed toppan az utcán a "Látni akartalak" szöveg helyett?
2010. jan. 6. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Buta fiú!

Az a lány aki még nem tisztázta magában, hogy akar-e tőled valamit, az nem akar tőled semmit, csak nem merte kerek-perec megmondani, nehogy megsértsen, így odavetette koncnak a félkosarat... Sokat kell még tanulnod...

Ha legközelebb találkozol vele, az utcán, menj át az utca másik oldalára, ez zavarni fogja a lányt és előbb-utóbb rá fog kérdezni, hogy mi a baj, és akkor elmondhatod neki, hogy neked Ő vagy teljesen kell, vagy sehogy, és keressen meg Téged, ha már tisztázta az érzéseit, mert nem bírod amikor hülyítenek... És várd a hatást...

2010. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam.

Buta vagyok az biztos.

De még nem voltunk csak egyszer együtt. Akkor lehetett volna több is, mint baráti ölelés meg sima puszi úgy éreztem, de utánna bizonyos okok miatt még nem sikerült taliznunk.

Igaz. A lány már az első pillanattól tudja, hogy akar-e valamit a fiútól. Ez sajnos mindig kimegy a fejemböl.

2010. jan. 6. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez valami msn randi...

Hát azért ezt jobb lenne mielőbb tisztázni kettőtök között, nehogy a végén nagyon arccal földre koppanj...

Azért, mert Te úgy érezted lehetett volna több is, az nem jelenti, hogy a lány szerint is lehetett volna több...

Az első randin meg kell elégedni annyival, hogy simi, dumcsi, puszi az arcra...Kivéve, ha már jó ideje ismeritek egymást, vagy biztos forrásból tudod, hogy a lány rád van kattanva...

2010. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Figyu.

Ne haragudj, de én nem erre nyitottam ezt a kérdést, hanem arra, hogy mit szeretnétek leginkább hallani a "Látni akartalak" szöveg helyett.

Különben is már nagyon régóta ismerjük egymást és nagyon-nagyon rendes lány, csak most kezdett alakulgatni a dolog élesebben. Ja! És még annyit, hogy ő kezdeményezett!


Tehát kérlek a kérdésre felelj! Nem azt mondom, hogy a tanácsokat nem fogadom el, de arra lennék kiváncsi amit kérdezek.


Kösz.

2010. jan. 6. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez kell...

Szia! De jó, hogy látlak, már nagyon hiányoztál...

Egy picit megijedtem, hogy többé nem látlak! Megiszunk valahol egy kávét vagy egy teát, baromi hideg van ma!



Amúgy egy idióta s*gg vagy, amiért ide írsz pár mondatot, és azt várod, hogy átlássa mindenki, hogy mi a helyzet kettőtök között, mert egyáltalán nem mindegy, hogy mennyire és milyen régóta ismeritek egymást és az sem mindegy, hogy milyen helyzetben találkoztok, de ha ezt át tudnád látni, akkor nem itt érdeklődnél, hogy mit mondj egy lánynak, ha találkozol vele, hanem kreatívan alkalomhoz illően tudatosan beszélnél vele és nem egy mamlasz kis pötsch jutna eszébe lánynak amikor rád gondol...

Tényleg buta vagy, és nem jóindulatúan véve...

Fogd a cuccod, keresd meg a lányt és beszéld meg vele a dolgokat!!! Ne a gép előtt elmélkedj, hogy most mi az Istent csinálj!!! Állj elé és beszéld meg vele!!! Légy férfi!

2010. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi.

Én nem tudtam, hogy ennyire fontos a szituáció is. Csak egy kérdést tettem fel, hogy mit lehet az helyett mondani.


A lányt ahogy már mondtam régóta, tehát több éve ismerem.

Azért ülök itt, mert most nem akarok beállitani hozzá, hogy beszéljük meg a dolgokat. Várom a megfelelő pillanatot. És azt tudom mikor van!

Ö nem igazán mozdul ki otthonról, csak néha-néha. És én azt tudom, hogy az mikor van. Akkorra tervezem, hogy elmegyek elébe, mikor indul haza és megszeretném beszélni vele. Addig is tanácsokat kérek, mert nincs nagy tapasztalatom lányok terén. Főleg a dumával van a baj.

2010. jan. 6. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél mézet! Hiddel azkell neked ;) xd
2010. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz 15:12-es. Ez nagyon hasznos információ volt számomra.

Lenyűgöztél a nagy tudásoddal. Hogy ez nekem eddig hogy nem jutott az eszembe. De majd most, hogy ajánlottad kipróbálom.


Egyéb hasznos információ?

Gondolom nincs.

Ha valaki egy szerintetek hülye kérdést tesz fel, az nem jelenti azt, hogy számára is hülyeségnek hangzik, csak nem konkrét információkkal gondolta, hanem általánossan. De szerintetek akkor hülye válaszokat is kell adni.

OK.

2010. jan. 6. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mit csinálsz most, iszol velem egy kávét?
2010. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!