Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti legszívesebben hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 srác kérdése:

Lányok ti legszívesebben hova mennétek el randira?

Figyelt kérdés

itt egy pár:mozi,sétálni.stb.....

mondajatok ti is ahova elmennétek legszívesebben

köszi


2011. júl. 17. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
(fiu vok) egy lánnyal moziba mentem utánna sétáltunk pár órát aztán leültünk valahova beszélgetni. nekem bevállt mert még az nap öszejöttünk :)
2011. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én az elsővel teljes mértékben egyetértek
2011. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
énis először moziba voltam a mostani barátommal, utána meg sétálni.Jó volt mert megtudtuk beszélni azt is, hogy milyen volt a film.Sok szerencsét ;)
2011. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de szerintek este vagy reggel jóbb mert sztem este romantikusabb nem?:)
2011. júl. 17. 13:18
 5/11 anonim válasza:
de igen:p este!!
2011. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kk
2011. júl. 17. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én az olyan randikat szeretem, főleg az elején amiken sokat lehet beszélgetni, de ugyanakkor nem csak ücsörögni kell egy helyben. mennyetek pl. biliárdozni, bowlingozni, ezek szerintem tök jó programok, és sokkal kisebb az esélye a kínos csendnek is szerintem, mert ugye maga a játék mindig egy alap téma lesz :)
2011. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy bowlingra nem tudnék nemet mondani. :) Sztem tökéletes:D Közben lehet beszélgetni, italt is rendelhettek stb. Kínos csendek se lesznek, mert valamelyikőtök mindig gurítani fog, és amikor eszetekbe jut valami akkor leülhettek stb.Utána séta stb.
2011. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, sok lett a 'stb' :D
2011. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nha hát bowlingra nem adatik lehetőség kváron
2011. júl. 18. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!