Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit hallanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit hallanátok legszívesebben a párotoktól akivel pár napja jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Érdekelne h melyik mondat, szó tudja a legnagyobb örömet szerezni :) A szeretlek még nem játszik 1előre :) Amúgy nagyon szeretem, és bókolok neki...de kevésnek érzem :)
2012. aug. 16. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
"Van két kocsim, egy családi házam, és egy nyaralóm."
2012. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
van 20 eltitkolt gyerekem mind más más anyától :D
2012. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem 1 anyagias p*csa..sajnálom h neked ilyenekkel volt dolgod...
2012. aug. 16. 22:38
 4/10 A kérdező kommentje:
2. :D jó belátom, ez ütött xD
2012. aug. 16. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha nem találkoztok túl gyakran, akkor biztos nagyon jól esne a csajnak egy 'hiányoztál' vagy 'már alig vártam h lássalak' :)
2012. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
" nem mondom hogy szeretlek...mert ha majd változik a helyzet szólok"...úgy is tudod hogy te vagy az én kis tündérvirágszálam, nyuszimuszim, tavirózsám....
2012. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig csak rád gondolok.:)
2012. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amit jónak látsz. szerintem ha eleget bókolsz, elmondod a jó véleményedet róla, akkor az igazából elég.. de persze személyfüggő
2012. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én először azt szeretném hallani legszívesebben, hogy: "Nagyon jól érzem magam veled." vagy "Amikor veled vagyok, minden napi probléma elillan."


Azért tartanám szép bóknak ezeket, mert azt érezném ettől, hogy végre én is adhattam neki valamit, hogy jó hatással vagyok rá. Persze ezeket csak akkor mondd neki, ha komolyan is gondolod. Általában (nem mindig) a nők megérzik, hogy a pasik mikor mondanak valamit komolyan. De a választás a tiéd. Meg emberfüggő, hogy ki mit szeret hallani a másiktól, ezt is tartsd észben.

2012. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb vagy mint a barátnőid.
2012. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!