Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tenyleg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg akar valamit vagy csak atver?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, nem az a nagyon nepszeru, de sokaknak bejon es nekem is nagyon. Elkezdtunk beszelgetni, talalkozgatunk, kedves, aranyos meg minden azthiszem beleszerettem. De sose volt meg ilyen, hogy egy ilyen helyes es aranyos fiut erdekeljek es keressen es ne en fussak utana. Az onbizalmam is elegge 0:/ neha megfordul a fejembe, hogy mivan ha atver es csak hulyet akar csinalni belolem?! Masok aztmindjak, hogy ne talaljak mar ki hulyesegeket meg mondjak, hogy ok is latjak rajta, hogy nagyon szeret, de nemtudom... Annyira nem tudom elhinni, hogy osszejojjon egy ilyen fiuval. Ti mit gondoltok? 15L a fiu 17F
2013. dec. 3. 20:51
 1/2 anonim válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy az egészben és télleg tudni szeretnéd h mit érez akkor csak kérdezd meg tőle:)
2013. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy túl gyors tempóban pörögjenek az események, beszélgess vele sokat. Ha csak hülyét akar belőled csinálni, akkor ennyi türelme nem lesz, de ha tényleg szeret, akkor igen.
2013. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!