Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás alatt miért beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás alatt miért beszél az exeiről? És miért depis?

Figyelt kérdés
Már párszor randiztunk, de folyton az exeiről beszélt. Vidáman. Nem értem, ha jól érezte magát, miért beszélt folyton az exeiről. Kezd idegesíteni. Bezzeg szólt, hogy ő nem akar tudni semmit az én exeimről, és a múltamról. Hétközben depis, állandóan felhív, szinte óránként, amikor talizunk, akkor vigyorog mint egy vadalma. Amikor egy-két napot vagyunk együtt, hirtelen magába fordul, rossz a kedve, a közérzete. És elvárja, hogy folyton szépeket mondjak, kényeztessem.
2013. okt. 19. 00:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de az a gáz,hogy csak róluk tud beszélni, bármi dolog, téma van, csak róluk. semmi másról. meg én nem vagyok kíváncsi arra, hogy éppen milyen fogamzásgátlót szedett az exe, vagy milyen jó vagy rossz volt vele a szex , meg hogy milyen pózban szerette velük csinálni. és az hogy a 10 évvel ezelőttiről is mindent tud, az már kicsit ledöbbentett...
2013. okt. 19. 01:17
 12/13 anonim ***** válasza:

*És abba nem gondolsz bele, hogy hazudhat is az exekről? Utolsónak üzenem.


Nem, nem gondolom úgy, mert bízom benne. Ha te ennyire bizalmatlan vagy és rögtön azt feltételezed, hogy egy másik ember csak hazudhat, akkor neked nem való párkapcsolat.

2013. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most még nem áll készen egy új kapcsolatra! Amíg nem tette magát túl az exein, addig csak legyetek inkább barátok! :/
2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!