Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás alatt miért beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás alatt miért beszél az exeiről? És miért depis?

Figyelt kérdés
Már párszor randiztunk, de folyton az exeiről beszélt. Vidáman. Nem értem, ha jól érezte magát, miért beszélt folyton az exeiről. Kezd idegesíteni. Bezzeg szólt, hogy ő nem akar tudni semmit az én exeimről, és a múltamról. Hétközben depis, állandóan felhív, szinte óránként, amikor talizunk, akkor vigyorog mint egy vadalma. Amikor egy-két napot vagyunk együtt, hirtelen magába fordul, rossz a kedve, a közérzete. És elvárja, hogy folyton szépeket mondjak, kényeztessem.
2013. okt. 19. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szerelmi bánat, ha eleget kényezteted, szeretgeted, vigasztalod akkor boldogok lesztek. de persze el kell érni valahogy, hogy ne sajnálja, hogy vége lett. Valamilyen szinten természetes, hogy beszél róluk, azt akarja, hogy megismerjék.
2013. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól hogy az exekről beszél,nem fogják megismerni,max annyit tudnak meg róla,hogy szeret nyavajogni és sajnáltatni magát
2013. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért vesz levegőt? oO
2013. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vidd pszichológushoz vagy sárga házba.
2013. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért kiről beszéljen a randin, ha nem az exéről? Gondolkozz már.
2013. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elég érdekes,hogy ő a te múltadra nem kíváncsi..de ő meg nagyba beszél az exeiről..egy randin amugy se az exekről kéne beszélgetni :D szerintem hagyd ..valószínűleg nem tette túl magát rajtuk..
2013. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na szép, én meg hiába kérdezgetem a páromat az exeiről, alig lehet kihúzni belőle valamit. Pedig roppant mód érdekelne, elég sokat elárul egy emberről a múltja.
2013. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És abba nem gondolsz bele, hogy hazudhat is az exekről? Utolsónak üzenem.
2013. okt. 19. 01:07
 9/13 A kérdező kommentje:
A randikon meg nem szeretek az exekről beszélni, a múlt az múlt, le kell zárni. És nem jó úgy elkezdeni egy kapcsolatot, hogy előtte szinte csak róluk hall a másik fél, nem tartozik már senkire.
2013. okt. 19. 01:08
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem az elején érdemes tisztázni az ex témát... mindenkiben ott van a kíváncsiság s ami elmúlt miért ne lehetne beszélni róla? nem értem.. később persze, hogy nem egyszer elmondja mi volt, ha kérdezel válaszol de nem beszél róla, sz.tem így lenne normális
2013. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!