Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy bízzak meg így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak meg így egy lányban is?

Figyelt kérdés
Voltam "randizni" egy lánnyal, később kiderül, miért van a randi szó idézőjelben. Már tisztára úgy festett a dolog, hogy össze fogunk jönni, teljesen pozitív volt velem kapcsolatban a véleménye. A randi végén, búcsúzásnál megkérdeztem a csajt, hogy na legközelebb hol találkozzunk, amire a következő megdöbbentő választ kaptam: Bármikor találkozhatunk a lakásán, alkalmanként 20 ezer ft-ért... Megjegyzem, ezelőtt semmilyen arra utaló jel nem volt, hogy esetleg prosti lenne a lány... Most ezek után hogyan bízzak meg a nőkben? Nem először vertek át amúgy...

2013. okt. 14. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél meg vele? Rosszlanyok.hu-n?
2013. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MEGADOD A SZÁMÁT?
2013. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Biztos elhiszed, hogy van, aki ingyen csinálja, tudod, szerelemből. Találj olyat. Apám mindig büszkén mondogatta, hogy neki még sosem kellett fizetnie. :) Ezt mondhatod akárkinek.
2013. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hol és hogyan ismerted meg, és hogy szervezted le a randit. Van egy olyan érzésem, hogy nem szokványos módon történt.
2013. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt nem bíznál meg többé a lányokban, olyan lenne, mintha ezt feltételeznéd, hogy mindannyian prostik vagyunk. Oké, pórul jártál. De biztosan voltak jelek, csak Te nem vetted észre vagy félreértettétek egymást. Megértem, hogy haragszol, de egy ember (vagy néhány) miatt nem szabad az egész világra úgy nézned, mintha mindenki olyan lenne. Inkább találj egy kedves lányt, aki hozzád való! :)
2013. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy itt lehet-e társkereső nevet írni, de leírom:

ratalalsz.hu-n találtam.

2013. okt. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!