Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatok egy fiúval, mindig nagyon jól éreztük magunkat együtt, de mégsem történt semmi előrelépés. Nem közeledett felém úgy, nem is próbált megcsókolni. Mivel nem tudtam, mi a helyzet, rákérdeztem nála, hogy ő baráti alapon gondolja a dolgokat vagy esetleg más is kialakulhat. Azt mondta, bár nagyon kedvel, most nem szeretne kapcsolatot, de reméli megmaradunk barátoknak és talán a jövőben egyszer kialakulhat valami.

Csakhogy a legutóbbi találkozásunkkor megcsókolt. Mit gondoltok?



2013. okt. 16. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja igazán mit akar még adj neki időt
2013. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy piszkosul bizonytalan és nem tudja mit akar. Döntse el, hogy akar-e valamit vagy nem!
2013. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem volt még barátnője, rutintalan ... örülj, hogy nem támad le egyből ... miután te felhívtad a figyelmét, hogy lehetne több, lépett és megcsókolt ... mi a kérdés?
2013. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél több türelmet érdemes tanúsítani az ilyen kellemetlenségek elkerülése végett. 1-2 randit kellett volna várnod, hogy elhatározza mit akar, és akkor nem lettél volna bizonytalanságban. Most pedig még nagyobb bizonytalanságban vagy.


Szerintem próbáld vele megbeszélni. Adj neki időt. Mondd meg, hogy megérted, hogy nem tud azonnal dönteni. Kérdezd meg tőle, mennyi időre van szüksége, és várd ki ezt az időt, ha nem túl sok. Ha túl sok, több, mint amit kivárnál, akkor viszont udvariasan mondd meg neki, hogy köszönöd szépen, jól érezted magad, de neked másak az elképzeléseid.

2013. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak szerintem egyértelmű, hogy csak meg akarja húzni a kérdezőt? Nem akar kapcsolatot, de lesmárol, ágyba is bevinne simán. De kapcsolatot nem akar.:D
2013. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már barátnője, szóval nem az a probléma, hogy rutintalan lenne. Azóta találkoztam újra vele és úgy viselkedett, mintha semmi sem történt volna. Attól tartok, hogy csak egyfajta tartalék vagyok neki.
2013. okt. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!