Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha 20 éves lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 20 éves lány vagyok és még sosem randiztam?

Figyelt kérdés

nem volt még egy kapcsolatom se fiúval

nem is hívtak el sehova

elég félénk lány vagyok... ez nagyon kiábrándító?


2013. szept. 29. 12:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Csak azért, mert általában önbizalom-növelőnek mondják a sportot! :)
2013. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem vigasztal. Mikor én hallom nekem sem jelent semmit, de normális vagy.

Mivel lány vagy a sexet bármikor megkaphatod. Felrakod magad egy oldalra, és 10 perc múlva tele leszel levelekkel.


Visszatérve én vagyok ciki. 24f vagyok és ott tartok mint te....

2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hidd el ha akarnád itt pl már holnapra letudnál szervezni egy randit vagy szexet, az hogy nem nagy melleid vannak sokaknál nem hátrány hidd el:)
2013. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

én ugyanilyen vagyok leszámítva azt, hogy nem a melleimmel szekáltak :)

Merre laksz?

20/F

2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!