Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha 20 éves lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 20 éves lány vagyok és még sosem randiztam?

Figyelt kérdés

nem volt még egy kapcsolatom se fiúval

nem is hívtak el sehova

elég félénk lány vagyok... ez nagyon kiábrándító?


2013. szept. 29. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én is 27 évesen randiztam először, úgyhogy nyugi, nem vagy lemaradva. Legalábbis hozzánk képest.


Amúgy nem ciki, de érezni fogod a hátrányát.

2013. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 ASOT ***** válasza:

Amit a 7-es és 8-as írt az tényleg probléma lehet!


Elzárkózol ezáltal egy jégcsapnak tűnsz amihez inkább oda sem mennek.

ÉS türelem is kell hozzád bizony ám.

2013. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
gondolom akkor így senki nem akar majd tőlem semmit, ez bizonyítja az, hogy le vagyok maradva a korombeliekhez képest.. mindegy, azért köszi.
2013. szept. 29. 13:13
 14/24 ASOT ***** válasza:
Hát ha nem is fogsz ellene tenni semmit hogy ez változzon , és nem fogsz a magas toronyból megszökni ahová bezárt a gonosz boszi és emberek közé menni és vígan dalolászni a madárkákkal akkor ez tényleg így fog maradni.
2013. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
egyébként meg a gátlásosságom onnan adóik, hogy mikor fiatal tini voltam (13-14 éves) sokan piszkáltak, hogy nincs mellem stb... vékony alkat voltam mindig. és ezeket a bántásokat nem tudom legyűrni...
2013. szept. 29. 13:16
 16/24 ASOT ***** válasza:
100%
A sok köcsög megverjük őket!
2013. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A 25 éves pali már öreg hozzád, gyere velem, szeretlek :D

18F

2013. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

:)


rájuk férne...

2013. szept. 29. 13:21
 19/24 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kiábrándító..

20 évesen még nem maradtál le semmiről :)

2013. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Engem is régi gyerekkori dolgok gyötörnek... ezek nehezen múlnak el. Valamilyen módon el kell engedned, meg kell bocsátanod nekik, túl kell lépned rajtuk. Ez nehéz, és valószínű egyedül nem is fog menni, csak szakemberrel. De ha ezen túl leszel, akkor minden problémád azonnal megszűnik. Próbáld meg, mert elmúlik a fiatalságod "sótlanul", akárcsak nekem, és én mondhatom, hogy nem éri meg várni ezzel.
2013. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!