Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha 20 éves lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 20 éves lány vagyok és még sosem randiztam?

Figyelt kérdés

nem volt még egy kapcsolatom se fiúval

nem is hívtak el sehova

elég félénk lány vagyok... ez nagyon kiábrándító?


2013. szept. 29. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Dehogy :)
2013. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 ASOT ***** válasza:

Szerintem külsőre ha látnak az utcán nem nagyon mondják meg rólad h még nem volt kapcsolatod.

De ha zavar kérdezd meg magadtól, hogy mi lehet az oka.

2013. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
az az oka, hogy félek a fiúktól + gátlásosság, és emiatt nagyon zárkózott vagyok.
2013. szept. 29. 13:00
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2013. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Én szívesen elviszlek ha szeretnéd. :)


25/F

2013. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 ASOT ***** válasza:

És miért?

Nem vagy megelégedve magaddal? Vagy mindenkiben csak a negatív dolgokat látod meg. Csak hátsó szándékra tudsz gondolni?

Suliba is zárkózott voltál visszahúzódó kis magányoska?

Vagy külsőleg nem vagy megelégedve magaddal?

2013. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Problem? ***** válasza:
Nem ciki de nem sok embernek lesz hozzád türelme ha valakinek lesz majd azt becsüld meg.
2013. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem kiábrándító. De azzal, hogy félénk vagy, kifelé azt a hatást keltheted, hogy ne kezdeményezzenek nálad. Ha egy picit is elkezded adni a jeleket, szerintem el fognak hívni randizni. Már ha ezt igényled persze, mert ez nem derül ki a kérdésedből.

Amúgy szerintem nem ciki, én 27 évesen randiztam először...:'D

2013. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

amúgy szerintem ciki. azért kérdeztem meg, hogy mások is így gondolják-e

a környezetemben lévő lányoknak már mindnek volt barátja, szexeltek, randiztak.


én meg még sehol sem tartok....

2013. szept. 29. 13:02
 10/24 A kérdező kommentje:
nem tudom.. másoktól azt hallom, hogy bájos lány vagyok, meg általában megnéznek. de nem merek/tudok kezdeményezni. zárkózott vagyok, nem merek ránézni egy fiúra se hosszasan, aki tetszik, mert félek, hogy hülyének néz, vagy beégek. nincs elég önbizalmam..
2013. szept. 29. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!