Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal. megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal. megvolt az első találkozás. A második találkozáskor mit tegyek, hogy a lány jól érezze magát és közelítsen felém vagy engedje hogy én hozzá?

Figyelt kérdés

Az első találkozáskor csak kérdéseket tettem fel neki ojanokat hogy hányéves,járe suliba vagy dolgozike,kivel él,volte barátja.Persze meghivtam kólára amit én ajánlottam fel neki elisfogadta de nem láttam rajta hogy nagyon oda lenne értem persze azzért egy mosólygós lány.

De lesz második találkozásis és azt szeretném hogy ha nemis csók de legalább őlelés és kézfogés legyen ,most ijenkor én kezgyek el felé közeliteni vagy várjam meg én hogy ő én hozzám?Vagyha sétálunk hogyérjem el fogjuk egymás kezzét?És miket monygak neki amivel kedveskedni tudok neki és hamar bellémszerethet?


2013. febr. 26. 00:14
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp neked kell kezdeményezned, gáz, hogy ez a mai világban kérdés. Mondjuk érthető, mert egy-két hülye p*csa úgy elveszi a fiúk önbizalmát a bunkóságukkal, hogy csúcs..:( Tehát, látod a lányon, hogy kedvel?? Ő is megerősítette, hogy legyen második randi?? Ha látod rajta, hogy tetszel neki, akkor amikor nevet, nézz rá kicsit bizonytalanul és mondd neki, hogy milyen szép a mosolya, az sem baj, ha belepirulsz. Szerintem az cuki. :) Ha viszont nem látod, hogy tetszenél neki, akkor hagyd a francba. Várom a fejleményeket!!! :)
2013. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a csaj igazán nyakon csaphatna egy helyesírás szótárral...


Am. ha sétáltok próbáld megfogni a kezét, ha nem ellenkezik akkor sínen vagy, ha igen, akkor kérj elnézést.

2013. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!