Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak mi jön be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mi jön be hogy nézen ki a srác? (elsösorban 15-16éves korosztályra gondolok )

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pattanásra nekem az a tapasztalatom, hogy kozmetikus / maszek krémek nem igazán használtak. 9-10 hónap után meguntam a kísérletezgetést, elmentem bőrgyógyászhoz, ha nagyon zavaró / kiterjedt, akkor mindenképpen tedd ezt te is! Mellesleg ami nekem bejött: Lubexil (krémszappan) reggel és este + Tenutan 50 mg kapszula napi egy szem, vényköteles + Isotrexin gél minden este, vényköteles + valamilyen kamillás és egyéb gyógynövényes folyadék/arcszesz reggelente. 3-4 hét alatt prímán letakarított mindent a fejemről. Szóval bőrgyógyász a tuti... /17 éves, fiú/
2008. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem mindig a külső számít, 15 évesen voltak srácok akik tetszettek mert minden lány oda volt értük, jól néztek ki. Mégsem egy ilyennel jöttem össze hanem egy egyszerű sráccal aki egyébként sosem tetszett volna meg ha nem jön oda hozzám ismerkedni, mert a belső tulajdonságait szerettem meg, nem azt ahogy kinéz.

Merj ismerkedni, kezdeményezni, legfeljebb leráznak, akkor tovább kell menni mintha semmi nem történt volna.


Ja meg a másik hiba amibe sok srác beleesik, hogy a legjobb csajt akarják felszedni, akinél szinte semmi esélyük, nem mindig a legszebb lányokkal jársz jól, azok sokszor beképzeltek, tudják hogy megkaphatják a legjobb pasikat, ne keress jobbat mint te magad vagy, csak egy normális hozzád illőt akinél esélyed is lehet.

2008. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az esete. De ilyenkorban, még nem is nagyon tudtam eldönteni, hogy milyen fiúk tetszenek nekem. Egy volt a lényeg, hogy legyen hosszú a haja. 16 évesen jártam egy fiúval, akinek milyen meglepő hosszú haja volt, és szerelmes volt bélém. Én meg reménykedtem, hogy belém csap az isteni szikra, és majd csak megszeretem. Volt egy másik haverom, aki félreérthetetlen ajánlatokat tett nekem, de én mindenkinek azt mondtam, hogy sose lennék az övé, mert ő túl bunkóxd. Végül mégis az ő karjaiban kötöttem ki. Sőt szerelmes is lettem, lassan két éve boldogitjuk egymást. De ez csak az én éretlen történetem:) Azt akartam bebizonyitani vele, hogy nem lehet általánositani. Szerintem, ha van önálló egyéniséged, férfias vagy, és megadod a nőnek az alapvető tisztelet, akkor már rendben vagy. Légy nyitott mindenre, megértő, beszédes, még ezt szeretik a lányok. Ja, és merj kezdeményezni! Ez a fiúk dolga, és a lányok nagyon nem szeretik, ha nekik kell lépniük. Külső jegyeket nem fogok mondani, mindenkinek más tipus tetszik. És ne is más elvárásainak akarj megfelelni, hanem a sajátodénak:) Amúgy az elsődleges, hogy légy kibékülve magaddal, akkor több lenne az önbizalmad, és mernél csajozni....
2008. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pattanásaid vannak? Akkor tipli a bőrgyógyászhoz, valami szörnyű szagú anyagot felír a bőrödre (ha rendes a doki, akkor megvizsgál és tényleg olyan megoldást talál, ami tényleg a te bőrödhöz van kikeverve, és használ is) bekened magad, néhány hét és óriási javulás. Nekem bejött, bár úgy havi 5000 Ft a cucc.
2008. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én mint kívülálló lány.Nem tudom milyen lánynak akarsz "tetszeni"..De az átlagos lányok szerintem szeretik azokat a pasikat akik nem kövérek,se túl vékonyak legyen kis izma..Hajszín szemszín mindegy..legyen nála korra,centire nagyobb..Ha a szexuális dolgokra gondolsz ne kérdezz tőlem xdd..Pattanásaid archibáid kezeltesd..Belső tulajdonságok:kedves,jószívű,"bolond",vicces..kb ennyi ;)
2012. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!